Civilization VI Babylon Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007724
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!
  Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře. Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum. Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah.
  Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti.
  Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza.
  Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum. Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled.
  Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.
  Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.
  Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci. Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států. Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků. Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace. Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou. Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry. Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.
  Dodatečný nový obsah:
  24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik).
  6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu: Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní.
  2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:
  Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování. Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.
  Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející z měst s Trading Dome generují více zlata za každý dóm. Nelze postavit v sousedství dalšího Trading Dome.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Civilization VI Babylon Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!