Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007416
208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War Shogun 2 v platformě Steam!
  Vzestup samurajů je kampaň pro hru Total War: SHOGUN 2.
  Kampaň Vzestup samurajů se odehrává 400 let před občanskou válkou, kterou jsme sledovali v původní hře SHOGUN 2, a popisuje válku Genpei, ve níž se střetlo šest legendárních klanů rodin Tairů, Minamotů a Fudžiwarů. Tato válka vyvrcholila vznikem prvního šógunátu, kdy se samurajové stali vládnoucí třídou.
  Zahrajte si zcela novou a nezávislou kampaň pro SHOGUN 2, jež se odehrává v Japonsku 12. století. Kampaň Vzestup samurajů lze hrát v režimu pro jednoho i jako soutěžní hru pro více hráčů a hru v režimu spolupráce. 3 nové rodiny rozdělené do 6 klanů. Každý klan má své jedinečné rysy, které mu dodávají vlastní specifický styl hry.
  16 nových pozemních jednotek od šermířů, kopiníků, lučištníků až po kavalerii. Jsou to:
  Pěší samuraj – Mistr luku a meče; smrtonosná jednotka nablízko i na dálku. Není jich sice mnoho, avšak jsou vysoce efektivní. Jsou také chráněni jedinečnou zbrojí z období války Genpei, která jim dává dokonalou ochranu před útoky zblízka i z dálky.
  Bojovník s mečem – Tito hrůzostrašní bojovníci jsou vyzbrojeni velkými obouručními meči a v boji nablízko si dokážou prosekat krvavou cestu odkudkoliv.
  4 noví hrdinové – hrdina Bojový mnich Naginata, hrdina Bojový mnich Tecubo, hrdina Jízdní samuraj a Hrdinka Onna Buši
  Hrdinka Onna Buši – Tyto ženské jednotky samurajů jsou univerzální jízdní jednotkou vybavenou naginatou a lukem, s vynikající efektivitou při boji zblízka. Nepochybujte o odvaze ženy...
  Hrdina Bojový mnich Tecubo – díky svému okovanému kyji si tito mniši při boji nablízko dokážou proklestit cestu řadami nepřátel.
  10 nových námořních jednotek a 3 nové námořní schopnosti („Banzai!“, „Svist šípů“ a „Zteč“)
  4 nové typy agentů s jedinečným stromem vlastností:
  Širabjoši se pomocí svádění snaží přesvědčit svůj cíl, aby vypomohl její rodině a narušil tak plány nepřátelské armády. Dokáže také zabavit šlechtu ve městě, čímž urychlí její růst, a zabavit spojenecké generály v poli, čímž zvýší jejich oddanost rodině a paralyzuje tak pokusy nepřátelských agentů tyto generály svést či uplatit a přetáhnout je na svou stranu.
  Junsacuši si umí vyžádat podporu od neutrálních a nepřátelských hradních měst, včetně celé místní vojenské posádky. Zajišťuje oddanost a poslušnost spojeneckých generálů, zvyšuje výnos potíráním korupce, a pokud se vyskytuje v hradním městě či v armádě, uchrání je před nepřátelským úskokem. Dokáže také přeplatit nepřátelské agenty.
  Monomi je zabijákem, špehem, sabotérem a průzkumníkem. Ve vlastních hradních městech dokáže rozvinout síť špehů, čímž zvyšuje šanci na odhalení nepřátelských agentů a armád, které se mohou v provincii schovávat.
  Sou dokáže svou osvícenou rétorikou povzbudit spojeneckou armádu i zklidnit rozhněvané obyvatelstvo. Obdobně dokáže podkopat morálku nepřátelským silám, snížit šanci na úspěšný úplatek, ošálit nepřátelské agenty a donutit je skončit nebo podnítit nepřátelské obyvatelstvo k vyvolání vzpoury.
  Nový historický scénář – Bitva o Anegawu (1570)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War SHOGUN 2 Rise of the Samurai? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!