Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: GOG.comGOG.comŠtítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 2000099
 • O víně a krvi je poslední přídavek ke hře Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené hře na hrdiny zasazené do obrovského otevřeného fantasy světa.  

   

  Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu.

   

  O hře:

   

  Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu. Když všechny stopy končí ve slepých uličkách, pouze zaklínač dokáže vyřešit záhadu a přežít zlo, které číhá v temnotě. Datadisk O víně a krvi, který přináší zcela nový kraj, nové postavy a příšery, obsahuje více než 20hodinové rozšíření plné temných skutků, nečekaných zvratů, romance a klamu.

   

  "Do země vína přichází smrt "

  Objevte novou oblast. Splňte poslední úkol.

  /

  "Do země vína přichází smrt "

  Nová oblast. Poslední úkol.

   

  Vlastnosti:

   

  Prozkoumejte zcela novou část rozsáhlého otevřeného světa hry Zaklínač – Toussaint, zemi vína

  Vydejte se na nové, více než 20hodinové dobrodružství a objevte zemi, která se nepodobá ničemu, co jste mohli vidět v Divokém honu či v Srdcích z kamene. Navštivte nové zajímavé body a vydejte se plnit nové vedlejší úkoly v říši, která se velikostí vyrovná Zemi nikoho či Novigradu. Uvolněte se a odpočívejte na své vlastní vinici, která bude vaším pravým domovem mimo domov.

   

  Ulovte prchavou šelmu, která v království rozsévá hrůzu a děs

  Rozklíčujte tajemství podivných úmrtí – vyšetřete sérii brutálních vražd a rozluštěte vzorec, abyste předpověděli, kdo zemře jako další na řadě. Objevte špinavá tajemství toussaintského hlavního města Beauclair – ve dne zkoumejte město, v noci pokládejte otázky. Používejte nové vybavení a předměty a kombinujte je se svými schopnostmi v boji s příšerami, které jste v této sérii dosud neviděli.

   

  Vydejte se na svůj poslední úkol ve světě, ve kterém je stále co dělat

  Navštivte svět pohádek, které se zvrtly, a postavte se nelíčeným stvůrám, které znáte z dětských příběhů a knížek. Díky zcela novému hernímu mechanismu budete moct měnit barvu zaklínačovy zbroje. Utkejte se s rytíři ve velkém turnaji a předveďte všem svůj šermířský um nebo se vydejte odhalit hrůzostrašné tajemství tvora jménem vicht, který je posedlý sbíráním lžiček. Spojte se s mocnými spojenci a sejměte šelmu, která terorizuje království, anebo zapomeňte na to, co se děje, a hrajte gwint se zcela novým balíčkem ze Skellige.

   

  The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)