Yesterday Origins (PC/MAC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 7909364

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Objevte nejnovější dobrodružství od Pendulo Studios, tvůrců série Runaway!

  „Yesterday Origins“ vezme na výpravu nesmrtelné hrdiny, Johna Yesterday a jeho polovičku Pauline, nejen po celém světě, ale rovnou po celé historii. To prolíná vyprávění a dává ději jeho hloubku a bohatost.

  Píše se rok 1481. Během hluboké noci je mladý John veřejně ponižován a tažen přes ulici. Je uvězněn španělskou inkvizicí pro podezření z čarodějnictví.

  Později se prochází alchymistickou transformací, která jej učiní nesmrtelným. Ale má to jeden háček. Znamená to totiž, že po každém vzkříšení, John úplně zapomene, kým je.

  V současnosti John a Pauline hledají artefakt, ze kterého je potřeba vyrobit lektvar, tentokrát již správně. Během jejich vyšetřování budou muset čelit nebezpečným novým hrdinům, kteří chtějí ukrást jejich tajemství ...


  Klíčové vlastnosti:

  Pendulo Studios: více než 20 let dobrodružných herních zážitků Originální příběh odehrávající se v průběhu několika různých epoch Kombinace různých stylů: vyšetřování, thriller, dobrodružství, okultismus Krutý černý humor, který je typický pro toto herní studio Přes 10 různých míst k návštěvě a více než 50 pozadí Více než 25 barvitých postav Originální soundtrack Hra je přizpůsobená myši a ovladačům

  ©2016 Anuman Interactive SA. All rights reserved. Distributed and published by Anuman Interactive SA. Microïds is a trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved. Developed by Pendulo Studios. ©2016 Pendulo Studios.

   

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)