XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 7909382

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Autoři Sid Meier's Civilization vytvořili hru o posledním boji lidské civilizace. Jako velitel elitní polovojenské organizase známé jako XCOM budete bránit Zemi proti hrozivé mimozemské invazi.


  XCOM: Enemy Unknown - The Complete Edition obsahuje hru XCOM: Enemy Unknown mnohými oceňovanou jako Hra roku i s velmi dobře hodnoceným datadiskem XCOM: Enemy Within a všechny vydané balíčky obsahu za neuvěřitelnou cenu.


  Hlavní vlastnosti:


  Complete Edition obsahuje:
  XCOM: Enemy Unknown
  XCOM: Enemy Within
  DLC Elite Soldier Pack
  DLC Slingshot
  DLC Second Wave
  STRATEGICKÁ ZÁKLADNA: Detekujte a pronásledujte mimozemské nepřátele a budujte a rozšiřujte vaše velitelství XCOM. Najímejte, upravujte a vylepšujte unikátní agenty, spravujte personální složení a vyjednávejte s vládami po celém světě.
  TAKTICKÉ BITVY: Řiďte vaše jednotky v intenzivních tahových pozemních bitvách, organizujte tajné operace a zachraňujte civilisty v zalidněných městech a zpustošených pláních po celé planetě.
  ZKOUMEJTE MIMOZEMSKÉ TECHNOLOGIE: Najímejte vědce a inženýry, abyste si zpřístupnili pokročilejší zbraně, brnění a schopnosti.
  MULTIPLAYER: Hrajte za lidi a mimozemšťany a kombinujte jejich schopnosti, abyste přechytračili a přemohli vaše protivníky v intenzivních tahových soubojích jeden na jednoho.

  © 1994-2013 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown, XCOM: Enemy Within, a jejich výhradní loga jsou obchodními známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.


  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)