XCOM 2 War of the Chosen Tactical Legacy Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1008105
219
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru XCOM 2 a dodatek XCOM 2 War of the Chosen!
  XCOM 2: War of the Chosen - Tactical Legacy Pack obsahuje sbírku nových herních režimů, map, zbraní, zbrojí, možností pro Photobooth a dalších věcí, které vzdávají hold odkazu série XCOM.
  Tento obsah vyžaduje vlastnictví základní hry XCOM 2 i rozšíření XCOM 2: War of the Chosen.
  NOVÉ MOŽNOSTI HRATELNOSTI:
  Legacy Ops – Velte četě vojáků v sérii propojených taktických misí, které na sebe navazují:
  Central’s Archives – Ústřední důstojník Bradford a další klíčoví členové XCOM vzpomínají na významné mise, které vedly k vzestupu odporu mezi událostmi her XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2:
  Blast from the Past – Po pádu velitelství XCOM se ústřední důstojník Bradford vydává na výpravu s účelem vybudovat odpor tak, že se vrátí tam, kde to celé začalo.
  It Came from the Sea – Vysílání nezkušeného rádiového DJ se dostalo k publiku, kterému nebylo určeno. Centrála musí DJ zachránit před nekonečnou hordou hladových posluchačů.
  Avenger Assemble – Přidejte se k Lily Shen, která se snaží zmodernizovat Avenger a udělat z něj nový domov pro sílící jednotky oživené organizace XCOM.
  The Lazarus Project – ADVENT unáší klíčové členy hnutí odporu a centrála musí zachránit pár nejslavnějších agentů organizace XCOM.
  Resistance Archives - Utkejte se s nepřátelskými vojsky v sérii taktických misí s rostoucí obtížností.
  Skirmish Mode – Vytvořte si a hrajte vlastní taktické mise XCOM pomocí přibaleného editoru, který vám umožňuje upravit si různá nastavení (mapa, výzbroj čety, úkoly, nepřátelé a další.)
  NOVÉ MAPY:
  Zapojte se do boje na 28 nových mapách včetně remasterovaných map a scén z XCOM: Enemy Unknown a XCOM: Enemy Within. Tyto nové mapy najdete v Central’s Archives.
  NOVÉ ZBRANĚ A ZBROJE:
  Vybavte své vojáky zmodernizovanými verzemi konvenčních, laserových a plasmových zbraní, jakož i zbrojemi Kevlar, Carapace a Titan z XCOM: Enemy Unknown. Tyto nové přídavky budete moct používat v hlavní kampani pro jednoho hráče po dokončení Central’s Archives.
  NOVÉ MOŽNOSTI ÚPRAV A PHOTOBOOTH:
  Upravte si vojáky díky novým postojům a přilbám. Dělejte nové fotky ve Photobooth s dodatečnými pozadími, barvami a pózami.
  NOVÉ MOŽNOSTI SOUNDTRACKU:
  Díky nové funkci Soundtrack Selector můžete hrát kampaň XCOM 2: War of the Chosen s aktuálními nahrávkami, nahrávkami z XCOM: Enemy Unknown nebo zcela novým soundtrackem inspirovaným hudbou z původní hry X-COM: UFO Defense.
  OFFLINE REŽIM VÝZEV:
  Odehrajte přes 100 výzev ve War of the Chosen, jak často se vám zlíbí.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si XCOM 2 War of the Chosen Tactical Legacy Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!