Worms Crazy Golf (PC/MAC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 7909391
40

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Worms™ Crazy Golf je legračním mixem výbušné akce z Worms™ a na hádankách postavených výzev crazy golfu! Všechno z obchodní značky Worms™ ať už jde o humor, komické násilí či kreslenou vizualizaci je zde přítomno a zkombinováno s návykovou a přesto přístupnou golfovou hratelností. S rozsáhlým a znovuhratelným singleplayerem a lokálním multiplayerem až pro čtyři hráče tahle hra rozhodně není jenom nějakou náloží koulí!


  Klíčové vlastnosti:


  ROZSÁHLÝ SINGLEPLAYEROVÝ OBSAH:
  Kariérní mód - 3 závodiště po osmnácti jamkách - Británie, Pirátská jeskyně a Pohřebiště, se Steam Achievementy.
  mód výzev - 15 výzev s žebříčky.
  LOKÁLNÍ MULTIPLAYEROVÁ AKCE:
  Lokální multiplayer až pro 4 hráče.
  VYSOKÁ MÍRA ZNOVUHRATELNOSTI:
  Šílený golf! Navigujte svůj míček skrze zábavné a nesmírně náročné dráhy s unikátními cestami, interaktivními objekty a vlastnostmi.
  WORMS™ HUMOR A POSTAVY:
  Worms™ humor! Výbušné ovce, teleporty, zvětšovače míčků, Old Women, míčky kradoucí krtci, miny, magnety a dokonce nové pálky!
  ŠÍLENÉ MOŽNOSTI ÚPRAV:
  Upravte si vlastní jméno, čepici, klub, řeč a míčky vašeho červa a ve hře získejte peníze k otevření ještě většího množství úprav.

  Worms™ Crazy Golf. vyvinuté Team17 Software Ltd. © 2011. Team17 Software Ltd. a Worms™ Crazy Golf jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami Team17 Software Limited. Originální koncept Andy Davidsona. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva a loga jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vyvinuto a vydáno Team17 Software Ltd.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Worms Crazy Golf (PC/MAC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!