World Of Warcraft
PC

Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11080
(67x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Jedná se o EU verzi.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou

  Měsíční poplatky : 13 euro/měsíčně
  při platbě na 3 měsíce dopředu 12 euro/měsíčně
  při platbě na 6 měsíců dopředu 11 euro/měsíčně

  U hry je zdarma jeden měsíc hraní, abyste ho mohli aktivovat musíte nejdříve zadat číslo kreditní karty nebo předplacené herní karty.

  Čtyři roky uplynuly od událostí Warcraft 3: Reign of Chaos a nejistota svírá zdecimovaný svět Azeroth. A zatímco vítězné rasy se daly do znovubudování svých zruinovaných království, temné síly opět povstaly, aby znovu šířily mor a zkázu... Jako člen jedné z konfliktních ras máte jedinečnou příležitost prozkoumat svět Warcraftu, známý zatím jen ze se série vydařených real-time strategií, z úplně jiné perspektivy. Tentokrát nebudete jen nějaká vyšší síla, koordinující pohyb malých pěšáků. Tentokrát VY budete tím pěšákem a spolu s tisíci a tisíci dalšími hráči budete psát dějiny Azerothu. Tvůrci upustili od propracovaného soubojového systému a celou hru se snaží, jako vůbec první v oboru, směrovati spíše k příběhové části. Už teď na vás čekají stovky rozmanitých úkolů, které vás provedou po celém světě. Pomocí farmářům vše začíná a infiltrací do nepřátelských opevnění to končí. Ne, nekončí. Stále nové úkoly, nádherný svět Warcraftu, rozmanitá monstra, jedinečné lokace - to je World of Warcraft.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (67)
Přidat hodnocení

Abych tak rekl wowko jsem nejakou dobu hral ale jako kazda hra casem omrzi Nejdriv hrac expi fascinuji ho dungy a hraci na vysokych lvl sem tam narazi na potvoru s velkym lvl kde je misto lvl lebka Kdyz se hrac poprve pripoji a najede na mapu tak je fascinovanej protoze je obrovska postupem casu vstoupi do guildy chodi na raidy a nekdo skysne v arenach nejlepsi equipy clovek s max lvl 85 dodela pri velke snaze i za 3 mesice a pak uz muze bud jen chodit do aren nebo zacit tunit jinou postavu Hral jsem vzdycky jen za hordu ale myslim ze za ali to bude to same wowko uz nehraju rozhodne ho doporucuju ale jak rikam casem to omrzi a hlavne qesty jsou porad stejne zabij to a to tolik a tolik nebo najdi to a to a tolik a tolik Je to zajimava hra plna dobrch napadu atd Ale jak rikam jsou tam velke nedostatky v reseni starych lokaci ktere jsou tam naprosto k nicemu vyuzije to jen 5% hracu a to predevsim novacci :-)

Nejlepší hra, kterou jsem hrál.

Nic extra, jen naprosto průměrná a stereotypní MMO s hnusnou grafikoua měsíčními poplatky. Pochvalu naopak zaslouží rozsáhlost a proparcovanost celého herního světa. Velice snadno se na to získává závislost, takže si dávejte pozor.

Dobra hra ,ale zabava casem upadne.

I přes negativy velmi kvalitní hra, která si zaslouží hodnocení minimálně 90%.

Kdyby nebylo toho zjednodušování hry, je to hra velmi dobrá a zábavná, někdy až moc chytlavá :)

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu