World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: Battle.NetBattle.NetŠtítky: Fantasy
Typ hry: MMO
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000102
 • HRA OBSAHUJE
  - instantní boost na level 110 (pro jednu postavu)
  - možnost hrát za 4 nové rasy
  - Heritage Armor set

  Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!

  Hra vyžaduje všechny předchozí World Of Warcraft hry a měsíční poplatky. Klíč jde aktiviovat již nyní a budete připraveni na start hry 18. srpna 2018.  REKRUTUJTE SPOJENCE

  Zkoumejte Azeroth jako jedna z šesti nově hratelných spojeneckých ras, včetně čtyř, které jste potkali při své kampani proti Legionu. Vydejte se na dobrodružství a získejte jejich přízeň a přidejte jejich sílu k vaší fakci. Vytvářejte nové postavy a kompletně je vylevelujte a získejte jedinečný Heritage Armor Set.

  World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC DIGITAL)

  NEPROZKOUMANÉ ÚZEMÍ
  Vydejte se na průzkum nezmapovaných ostrovů. Bojujte ve skupinkách po třech a nenechte se předstihnout nepřátelskými hráči v zisku ostrovních zásob. Nebo se vrhněte do čelních linií ve velkcýh kooperativních bitvách o 20 hráčích a bojujte o strategickou pozici. Celý nový PvE mód je pak inspirován klasickými strategickými Warcrafty.

  World of Warcraft

  SRDCE AZEROTHU
  Převezměte kontrolu nad Srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magni Bronzebeardem. Dodejte mu Azerite, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legionu a vybavte svou zbroj novými schopnostmi.

  warcraft
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)