Wildlife Park 2
PC

Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Tycoon
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11958
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Jako ředitel ZOO vybudujete překrásný zoologický park, o němž se vám ani nesnilo, a budete se pečlivě starat o všechna svá zvířata! Potěší vás neuvěřitelně reálné animace více než osmi desítek živočišných a rostlinných druhů. Budete bedlivě sledovat svá zvířata a pohotově plnit každou jejich potřebu – jako v opravdové ZOO. Pohltí vás starost o veškerý personál: od zoologů přes zahradníky, cvičitele a veteřináře až po výzkumné pracovníky. S dojetím a radostí přivítáte na svět každé nové mládě! A nemine vás ani starost o finance – snaha vydělat co nejvíc a neklesnout do červených čísel. 3D animace ZOO, zvířat, rostlin i okolního prostředí v reálném čase. 20 misí odehrávajících se na různých místech celé planety. Více než 80 druhů zvířat a rostlin. Přes 100 různých budov a dalších stavebních prvků vaší ZOO. Okamžitá interakce s vašimi zvířaty. Realistické a osobité chování jednotlivých zvířat. Záchrana vzácných živočišných a rostlinných druhů. Propracovaný systém zavlažováni. Hra je v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Celkem zajímavý nápad s vývojem prahistorických ještěrů a někdy i docela zajímavý způsob interakce.Není nad to, když vidíte slona jak běhá po rotojujícím válci a zlepšuje si fyzičku :D
  • Toco se z počátku, asi tak 4 mise v kampani, zdálo jako úžasná podívaná se postupem času stává dost ohrané. Občasné intermezzo s ještěrem nebo mamutem na chvilku zase přitáhne k obrazovce, ale jinak po chvíli spíš jen intuitivně klikáte.
  • UI je naprosto otřesná. Zvířata jsou jedno jak druhé.Rozhodně zapomeňte na to, že když do společného výběhu dáte antilopy a lvy že se bude něco dít.
  • A asi největším zklamáním pro mne bylo, když jsem v safari postavil jeep na projížďky a konečně daal dohromady koleje ay mohljet (trvalo to skoro dvacet minut) tak ten jeep byl statický a ani se po těch kolejích nerozjel.
  • Plus spousta grafických brouků.

  Pokud máte nadbytek času a peněz jděte do toho. Jinak je to ztráta obojího.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.