Warlocks 2 God Slayers
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Pixelová
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005926
230
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Warlocks 2: God Slayers to je humorné akční RPG s režimem online a lokální spolupráce. Vyzvěte podlá božstva a sesaďte je z trůnu, užívejte si hack'n'slash akci s kouzelníky a deštěm meteoritů.
  „God Slayers“ nabízí zcela nový příběh. Zdrojem hněvu bohů se stalo zničení stínových monster. Order of Warlocks je povolán, aby tyto arogantní bohy vyzval a svrhl je. Hrajte jako jeden z čarodějů a osobně čelte božstvům. Nechť za tuto zradu zaplatí!
  Hlavní vlastnosti:
  Zábavná stylizace v duchu pixel artu s ručně kreslenými animacemi. Dynamická hack'n'slash hra ve třech režimech: pro jednoho hráče a také lokální a online co-op (až 4 hráči). Více než 40 typů náročných nepřátel, kteří se spojí aby vás zničili svými unikátními skilly 5 různých čarodějů na výběr, každý s vlastními schopnostmi odemknutými během hry. Speciální slot pro vaši postavu (s vývojem!). 8-10 hodin na dohrání hry v režimu pro jednoho hráče s jedním čarodějem. Obří, mocní bossové čekající na konec svého života. Rozsáhlé mapy s mnoha náhodně generovanými poklady k nalezení. Barvitý příběh plný vtipů a humoru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Warlocks 2 God Slayers? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!