Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 7909424
140
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition obsahuje osm bonusových map, bonusové režimy pro online hru a všechny dříve vydané aktualizace. Warhammer 40,000: Dawn of War je postavený na nejnapínavějším, nejbrutálnějším bojišti, které jste kdy viděli v real-time strategii.


  Hlavní vlastnosti:


  Singleplayerovou kampaň obsahující klasické příběhové prvky zrady a konspirace.
  Multiplayer pro dva až osm hráčů přes LAN nebo internet nabízí nekonečnou znovuhratelnost.
  Čtyři unikátní rasy, každá se svými vlastními unikátními strategiemi.
  Systém surovin, který vám dovolí se zaměřit na akci v předních liniích a minimalizuje otravné shromažďování surovin.
  Boj zblízka i na dálku ve filmové kvalitě, díky kterému uvidíte bitvy, jaké jste ještě nikdy před tím v RTS neviděli.
  Osm bonusových map.
  Všechny aktualizace pro Dawn of War.

  Warhammer 40,000 Dawn of War Gold Edition -- Copyright © Games Workshop Limited 2005. Dawn of War, logo Dawn of War, Dawn of War: Winter Assault a logo Dawn of War: Winter Assault, GW, Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000 znaky, a všechny přidružené značky, loga, místa, jména, stvoření, rasy a insignie/znaky/loga/symboly těchto ras, vozidla, lokace, zbraně, jednotky a insignie jednotek, postavy, produkty, ilustrace a obrázky ze hry Dawn of War a ze světa Warhammer 40,000 jsou ®, TM a/nebo © Games Workshop Ltd 2000-2007, registrované v UK a dalších zemích po celém světě, a používaná na základě licence. Všechna práva vyhrazena. Zdrojový kód hry Dawn of War © 2004 SEGA, Relic Entertainment jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti SEGA. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!