VR Skater VR2
PS5

VR Skater je od základu navržen pro VR, aby ti poskytl tu nejautentičtější, nejnáročnější a nejpohlcující skejtovou hru vůbec. Představ si prkno pod nohama, kutálející se a cvakající zvuk gumových koleček na dlaždicovém chodníku, než se ti povede dokonalé ollie.
Štítky: Skateboard, Virtuální realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55061
Vyžaduje sadu PlayStation VR2
549 699 Kč

Sleva platí do 30. 12. 2024 nebo vyprodání


Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

 • ZÁŽITEK VE VR
  Mějte pocit, že skutečně stojíte na prkně, a to díky nejinovativnějším vstupním mechanikám, které vám umožní ovládat prkno, o jakém jste vždycky snili. Stejné pohyby rukou, jaké byste prováděli nohama, vám poskytne dosud nevídanou perspektivu a úroveň ovládání a pocit naplnění, který zažijete při dokonalém provedení i těch nejzákladnějších triků, to vás už nikdy neomrzí!
  VR Skater VR2
  ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
  Abychom vám pomohli zvládnout umění street skateboardingu, provedeme vás triky flip, grab, grind, slidy a manuály, které vám umožní ovládnout každou z těchto dovedností a vyrýsovat tak během herních jízd skejtové linie a komba. To vše vám pomůže nasbírat body za rekordní jízdu!
  virtuální realita
  VIRTUÁLNÍ SKATEPARKY
  Jezdit budete v 7 úžasných městských prostředích a na Mega rampě. Vyzkoušejte svou odvahu a vrhněte se přes propast. Opravdu úžasný zážitek ve VR.
  psvr hra
  UPRAVTE SI PRKNO PODLE SEBE
  Užijte si XP, medaile, trofeje, žebříčky a obchod VR Skater, kde si můžete vyměnit těžce vydělané XP a vyměnit grip tape, trucky, kolečka a samozřejmě i to nejdůležitější - umělecké dílo na prkně!
  playstation vr
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si VR Skater VR2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!