Venom 6: Venom mezi světy

Do Venomova života vtrhne nebezpečný obrněný padouch jménem virus!

A chystá se Eddieho Brocka připravit o všechno, co je mu drahé. O syna, symbionta a dokonce i o vlastní život. Jejich bitva se však vymkne kontrole a Venom se tak ocitá na úplně jiném bojišti – v docela jiné realitě! Jako kdyby tato nová hrozba nestačila, zkříží Eddie a Dylan cestu v alternativním – a nesmírně nebezpečném – světě dalšímu děsivému nepříteli. Naštěstí však potkají i nové spojence a někteří jim budou víc než povědomí – a jednoho z nich pak bude Eddie opouštět s hodně těžkým srdcem! Jen co se dozví víc o této prapodivné dimenzi a děsivém padouchovi jménem Kodex, čeká Venoma nelehké rozhodnutí...

Obsahuje sešity Venom (2018) č. 26–30 a materiál z Free Comic Book Day 2020 (Spider-Man/Venom) autorů Donnyho Catese, Ibana Coella, Juana Gedeona, Lukea Rosse, Ryana Stegmana, Jp Mayera, Jesuse Aburtova a Franka Martina.
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizaceČeská lokalizace
Kód produktu: 59959
Počet stran: 136
Autor: Donny Cates
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný
349
Nákupem získáte 14 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Venom 6: Venom mezi světy? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!