Valkyria Chronicles 4
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8236430

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Kontinent pohltily plameny války.

  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy ze Squad E. Velitel Claude Wallace a jeho přátelé z dětství se vydávají na cestu boje za svobodu v této zoufalé válce, ale mezi nimi a vítězstvím stojí nepřetržité ukrutné mrazy, hordy imperiálních vojáků a božské síly Valkyrie.

  Hlavní prvky:

  Příběh z časů války

  Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy. Hráči převezmou kontrolu nad mladým kapitánem jménem Claude Wallace, dále pak nad odborníkem na těžké zbraně Riley Millerem a horkokrevníkem jménem Darcsen Raz a dalšími postavami. Společně budou čelit bolestné realitě války.

  Nová generace soubojového systému „BLiTZ“

  Z části tahová strategie, z části RPG a real-time střílečka z pohledu 3 osoby se vrací na Vaše zařízení. Mezi nové prvky Valkyria Chronicles 4 se řadí explozivní nová třída Grenadier, několik nových podpůrných možností obrany a útoku a více. Těšit se také můžete na možnost bojovat s imperiální hrozbou s více jednotkami na větších mapách než kdykoliv dříve.

  Estetika CANVAS

  Jedinečný vizuální styl, který proslavil série Valkyria Chronicles, je zpět a přepracován pro nejnovější generaci. Grafický engine CANVAS zhotovený jako akvarel, mísí vizuální elementy reality s představivostí a vytváří tak expresivní svět naplněný barvitými emocemi. Sledujte cestu Squadu E plynoucí jako interaktivní malba.

  Návrat legendárního skladatele

  Vynikající Hitoshi Sakimoto, skladatel hudby z původní série Valkyria Chronicles, se vrací a přináší tak do hry jedinečnou atmosféru.

  Optimalizováno pro PC

  Rozlišení 4K, přizpůsobitelné ovládání pomocí klávesnice a myši, podpora širokoúhlého zobrazení. Obsahuje achievementy a sběratelské karty služby Steam.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)