Unravel Two (PS4 DIGITAL)
PS Digital

Aktivace: PlayStation StorePlayStation StoreTyp hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: 2D plošinovka
Kód produktu: 921200349
 • UNRAVEL™ TWO Když přestřihnete pouta s minulostí, vytvoří se nová.
  Ve hře Unravel Two budete rozvíjet vztahy s ostatními postavičkami Yarny, pečovat o přátelství a společně řešit nejrůznější výzvy. Probuďte v sobě dobrodružného ducha, vydejte se na cestu fantastickými krajinami a sledujte, jak vaše okolí rozkvétá novým životem.
  Max. 2 hráči v offline kooperativním režimu • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Funkce vibrace DUALSHOCK4: podporováno • 5 GB místa na pevném disku • Velikost uložených dat: 15 MBJednorázová licence na stahování do více systémů PS4. Pro využití na primárním PS4 není přihlášení k PSN vyžadováno, je však vyžadováno na ostatních systémech PS4.
  Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, London, W1F 7LP, UK. Uplatnit u vydavatele jej mohou pouze uživatelé, kteří jsou držiteli účtu Sony Entertainment Network (SEN) zaregistrovaného pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webová stránka www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Uživatelé musejí být ve věku 7 let nebo více a pokud ještě nedosáhli 18 let, je nutný souhlas rodičů. Uživatelé musejí mít odpovídající věk, aby mohli uplatnit kupon s kódem pro obsah a/nebo služby klasifikované podle věku. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (v platných případech pro obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální a uhrazené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStationv4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.
  HRA VYŽADUJE VYJÁDŘENÍ SOUHLASU S UŽIVATESKOU SMLOUVOU EA (TERMS.EA.COM/CS) A ZÁSADAMI NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI A SOUBORY COOKIE (PRIVACY.EA.COM/CS). ONLINE ČÁST HRY JE URČENA PRO HRÁČE OD 16 LET, VYŽADUJE PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET EA (VĚKOVÉ OMEZENÍ SE MŮŽE LIŠIT, VÍCE NA HTTP://O.EA.COM/EA/CHILD-ACCESS).
  “2”, “PlayStation” and “O” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. “Sony Entertainment Network” is a registered trademark or trademark of Sony Corporation. All rights reserved.EA Swiss Sarl, Place du Molard 8, 1204 Geneva, Switzerland.
  © 2018 Electronic Arts Inc. Unravel je ochranná známka společnosti Electronic Arts Inc.
  Platform: Digital
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)