Two Point Hospital Pebberley Island
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007279
208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Vypalte sterilní stezku uprostřed tropického ostrova na objednávku excentrického milionáře, který hledá legendární zdroj vody, která umlčí smrt.
  Wiggy Silverbottom - průzkumník na částečný úvazek a slavný germofob - se snaží odhalit tajemství nesmrtelnosti. Wiggy slyšel příběhy o vašich nekonvenčních metodách řízení nemocnice, a proto se na vás obrátil s žádostí o pomoc při hledání legendárního pokladu.
  Rozšiřte své lékařské znalosti. Vychutnejte si nové vyhlídky. Snažte se rozluštit největší tajemství v historii světa.
  Zahrnuje tři nové nemocnice, širokou škálu nových nemocí a řadu tropických vymožeností, které můžete umístit do vašich velkolepých nemocnic (můžete si je směle takto nazvat)
  NOVÁ HRATELNOST
  Nechte se unést třemi vzrušujícími scénáři jak se budete prodírat džunglí během hledání zdroje nekonečného života. Začněte dobrodružství na proslulém díky krásnému počasí Korálovém pobřeží Pebberley, idylickém ráji na atolu, a pak zdolejte husté, neprozkoumané lesy Overgrowthu a vytvořte prostor pro nemocnici, kde budete léčit nové, bláznivé nemoci.
  Nakonec dobyjete ohromující Topless Mountain a pokusíte se rozluštit tajemství věčného mládí. Připravte se na vzrušující hru, která vás udrží v napětí až do poslední chvíle!
  Obsahuje:
  tři nové nemocnice: Pebberley Reef, Overgrowth a Topless Mountain
  nová hratelnost: 3 dobrodružné scénáře
  nové nemoci: 34 nových onemocnění (včetně 10 nemocí ovlivňujících vzhled pacientů)
  nové předměty
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Two Point Hospital Pebberley Island? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!