Trainz Railroad Simulator 2004 (nová eXtra Klasika)
PC

Štítky: Vlaky
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10801
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Trainz Railroad Simulator 2004 je nejkomplexnější vlaková simulace jakou kdy člověk vytvořil. Umožňuje nejenom profesionální ovládání spousty lokomotiv, ale i výstavbu nových tratí, globální správu železnic a dokonce i tvorbu nových světů! V kůži inženýra se vrhněte do víru sofistikovaného a realistického světa. Vyberte si mezi super-rychlými osobními vlaky, několika set tunovými nákladními stroji nebo klasickými parními lokálkami. K dispozici je vám před padesát autentických lokomotiv z dávné historie i současnosti.Jako přednosta stanice můžete dirigovat své řidiče a kontrolovat jejich denní práci. Vaším úkolem bude zajistit, aby každý vlak dorazil ve správný čas na správné místo a uspokojil tak požadavky průmyslu a pasažérů.Vzhledem k tomu, že TRS 2004 je skutečně komplexní vlakový simulátor si můžete stavět své vlastní železniční tratě libovolných velikostí, včetně nádraží a příslušných periferií. K dispozici je také sofistikovaný simulátor světa. Nutno podotknout, že ekonomický model zachycený ve hře respektuje tradiční nabídku a poptávku a pružně reaguje na měnící se podmínky. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hodně souprav a strašně objektů v editoru na vytvoření mapy,grafika,HW náročnost,dabing
  • O ničem zatim nevim

  TRS 2004 je hra,kterou bych doporučil lidem,kteří rádi staví,ale zároveň hrají simulátory.ZAtím mě hra dost baví a uvažuju o koupi TRS 2006 a později i Trainz Classics

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Volba ovládání, editor.
  • Při větších mapách poměrně náročné na HW.

  Předdefinované mise mě nikterak nezajímaly. Editor. To je ono. Každý, kdo kdy propadl kouzlu železnice a stavěl si doma kolejiště a sledoval lokomotivy a vagony kroužící po oválech a plánoval kam až se pojede, kde se zastaví atd. se musí tetelit blahem. Tady totiž není žádné omezení financemi, můžete natáhnout kilometry a kilometry kolejí, nádraží už nemusí být simulováno několika modely budov, které zůstaly po stejně "postižených" předcích, můžete postavit ohromné terminály, vozit lidi z letiště do přístavu, nakládat uhlí a vozit jej do elektrárny... A pokud máte modelářské schopnosti, nic Vám nebrání v tvořivosti. Modely lokomotiv, vagónů, celých souprav, kolejí, budov, silnic... lze importovat do hry, takže nemusíte jezdit v Austrálii či Anglii, ale i u nás.

  Sen stavitelů modelové železnice.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.