Tour de France 2022
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008707
736
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • STAŇTE SE LEGENDOU
  Hra Tour de France 2022 nabízí režim Pro Leader, který umožňuje vytvoření vlastního cyklisty. Zvolte si svůj profil (vrchař, sprinter, vytrvalec nebo univerzál) a staňte se budoucími vítězi Grande Boucle nebo specialisty na slavné klasiky! Převezměte kontrolu nad týmem v režimu Pro Team! Začínáte na té nejnižší úrovni a musíte dokázat, že na to máte, aby vám od pořadatelů začaly chodit pozvánky na prestižní závody.Vytvořte si vlastní trasu v režimu My Tour pomocí 92 dostupných etap. Navolte si týmy, dny odpočinku a etapy a vytvořte si vlastní jedinečnou trasu.
  NOVÉ FUNKCE
  Nový online režim s žebříčkemIncidenty při závodech (pády, nemoci...)Nový systém přípravyNové rozhraní na na kostkách Intenzivnější závody s agresivnějším pelotonem a větším počtem společných únikůVšech 21 oficiálních etap Tour de France 2022Nová klasika „Milán – San Remo“ inspirovaná významným italským závodemTři nové týmy: Eolo-Kometa Cycling Team, Caja Rural-Seguros RGA a Uno-X Pro Cycling Team
  NOVÝ ONLINE REŽIM: ZÁVOD TÝDNE
  Užijte si každý týden novou výzvu, utkejte se s hráči z celého světa a snažte se dostat na vrchol žebříčku! Kontrola nad týmem a cíli s ohledem na závod – např. vyhrát celkovou klasifikaci, získat více bodů v horských etapách.
  NOVINKA: INCIDENTY PŘI ZÁVODECH
  Nyní se můžete rozhodnout, zda povolíte nebo zakážete incidenty při závodech včetně jejich následků. Pokud je povolíte (pro sebe i soupeře nebo jen pro soupeře), můžete si zvolit četnost a povolit nebo zakázat následky, které se liší v závislosti na závažnosti incidentu: krátkodobá nebo dlouhodobá ztráta výkonnosti, případně až odstoupení ze závodu. Buďte připraveni se přizpůsobit, protože může přijít chvíle, kdy bude nutné přehodnotit strategii.
  NOVINKA: PŘÍPRAVA NA ZÁVOD
  Abychom závodům dodali na nepředvídatelnosti, přidali jsme nový systém přípravy. Pět náhodných cyklistů (z vašeho týmu nebo z pelotonu) bude na závod připraveno obzvlášť dobře a pět dalších může potenciálně zaostávat. Bohužel nelze předem vědět, kdo z cyklistů to bude... je proto třeba udržovat si o soupeřích přehled.
  DALŠÍ VYLEPŠENÍA
  by byly dlážděné úseky závodů ještě víc strhující, přidali jsme do celého uživatelského rozhraní vibrace. Tato nová funkce odráží obtížnost dlážděných úseků. Takhle jste kostky v arenberském lesíku ještě nezažili!V Tour de France 2022 mají závody nevídanou intenzitu, nabízí větší úniky v raných fázích a víc se při nich spolupracuje. A vy tomu budete muset přizpůsobit svoji strategii!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Tour de France 2022? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!