Total War WARHAMMER II The Twisted & The Twilight
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007690
230
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War WARHAMMER II v platformě Steam!
  Tento balíček šlechticů ke hře Total War: WARHAMMER II přináší dva nové legendární šlechtice, jednoho pro skaveny a druhého pro lesní elfy. Každý z nich velí své frakci a disponuje novými postavami, jednotkami, unikátními herními mechanismy a cíli souvisejícími s herním příběhem. Nespoutaná energie Velkého víru potrhala Snivý hvozd a vytvořila v něm puklinu. Co když toto místo využijí démonické síly ke své invazi? Královna Ariel z Athel Lorenu tuší, že situace může být velmi nebezpečná. Vysílá proto Soumračné sestry coby své důvěryhodné vyslankyně, aby připravily půdu pro rituál, který puklinu zacelí. O Arielině plánu se ale dozvěděl i Throt Nečistý a ihned vycítil svou šanci. Pokud se mu podaří porazit obě sestry a zajmout elfí královnu ve chvíli, kdy bude oslabena, mohl by snad pak spoutat a využít její esenci k vyléčení těch svých věčných vyhladovělých záchvatů, které mu způsobuje jeho chaotitem prostoupený metabolismus.
  Lesní elfové: Soumračné sestry
  Naestra a Arahan byly kdysi jednou jedinou bytostí. Lesní předivo je však rozdělilo na dvě sestry, a tak jsou dnes jako dvě strany jedné mince. Společně slouží královně Ariel a vedou její lesní válečníky. Zemřít mohou pouze v případě, že obě zároveň padnou v bitvě. Nyní musejí Soumračné sestry připravit paseku na Arielin příchod a následně královnu chránit, zatímco ona bude provádět potřebný rituál.
  Jednotky:
  Ariel: Královnu Athel Lorenu lze naverbovat coby jednoho z legendárních hrdinů. Je to mocná kouzelnice, ale velmi zdatně si vede i v boji zblízka
  Zaříkávač: Čarodějný šlechtic, který po naverbování může využívat magii života/bestií/stínů/vznešenou/temnou
  Zoati: Silné obludné bestie, jež dokáží ovládnout kouzla z oblasti magie života
  Rytíři na obřích jelenech: těžká jízda lesních elfů hodící se k pronikání skrze nepřátelské linie a decimování protivníkových lehčích jezdců
  Ostří bardi: Elitní váleční tanečníci vyzbrojení meč
  Skaveni: Throt Nečistý
  Throt, Pán nad mutací z klanu Moulder, je sžírán věčným hladem. Celoživotní pokusy s vlastním tělem mu sice dodaly velkou moc, ale jeho nesmírně posílený metabolismus teď vyžaduje nepřetržitou výživu, aby se udržel v chodu. Je pevně odhodlaný sešrotovat královnu lesních elfů na kouzelnou kaši, kterou chce poté sníst a konečně se tak doopravdy nasytit.
  Ghoritch: Kdysi sloužil jako velitel pod Archaonem Navždy vyvoleným, jednou však neuposlechl rozkazy svého pána a za trest byl uvržen do Pekelné jámy. Tam Throt transplantoval jeho mozek do těla krysího zlobra a vytvořil tak úchylné stvoření oplývající neskutečnou rychlostí, silou i inteligencí. Ghoritche je možné naverbovat jako legendárního hrdinu.
  Vůdce smečky: Tento hrdina plní roli podpory – disponuje bonusy k poli působnosti a cílenými bonusy pro jednotky, umí doprostřed bitevní vřavy vyvolat vlčí krysy a dokáže jezdit na tísnivé hrůze
  Vlčí krysy: Vysoce mobilní bestie působící ve smečkách, existují jedovaté a zbroj prorážející varianty
  Zmutovaný krysí zlobr: Rozměrná nestvůra tvořící jednu entitu, zkušený a zdatný rváč.
  Tísnivá hrůza: Obrovská, rychle se pohybující nestvůra, která vyniká v prorážení linií nepřátelské pěchoty. Může také sloužit jako jezdecké zvíře hrdinů Throta Nečistého a Vůdce smečky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War WARHAMMER II The Twisted & The Twilight? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!