Total War WARHAMMER II The Shadow & The Blade
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007691
274
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War Warhammer II v platformě Steam!
  Shadow & The Blade (Stín a čepel) je nejnovější balíček legendárních šlechticů pro hru Total War: WARHAMMER II. Představuje Maluse Temnou čepel a Pána smrti Snikche, každého s vlastními cíli, mechanikami, jednotkami a herním stylem.
  Do čela svých vlastních frakcí se postaví dva noví legendární šlechtici: Malus Temná čepel vládne městu Hag Graef v říši temných elfů a Pán smrti Snikch je vůdcem skavenského klanu Eshin.
  Každý legendární šlechtic do hry přinese vlastní jedinečné frakční mechaniky, řetězce úkolů, legendární předměty, stromy schopností a příběhy v kampani.
  Temným elfům i skavenům přidává nové mocné jednotky a hrdiny.
  Sadističtí váleční štváči z Hag Graefu získají smrtící válečné vozy a bolestí svírané Medúzy.
  Klan Eshin a jeho jednotky inspirované asasíny dostanou družstva se zbraněmi plnými chaotitu, rafinovaná maskovací kouzla a nenápadnou, ale vražednou pěchotu.
  Představuje nové elitní proslulé jednotky, které budou napříč Novým i Starým světem pustošit řady tvých nepřátel.
  Oba šlechtice je možné využít v kampani, v bitevním režimu i ve vlastních bitvách. Patří rovněž mezi hratelné postavy v Říši smrtelníků, obrovské kampani přístupné všem, kdo vlastní hru Total War: WARHAMMER nebo Total War: WARHAMMER II.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War WARHAMMER II The Shadow & The Blade? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!