Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8225309
258
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Total War: Shogun 2 Collection obsahuje následující položky:


  Total War: SHOGUN 2
  Total War: SHOGUN 2 - The Ikko Ikki Clan Pack
  Total War: SHOGUN 2 - Sengoku Jidai Unit Pack
  Total War: SHOGUN 2 - Rise of the Samurai Campaign
  Total War: SHOGUN 2 - The Hattori Clan Pack
  Total War: SHOGUN 2 - Dragon War Battle Pack
  Total War: SHOGUN 2 - Saints and Heroes Unit Pack
  Total War: SHOGUN 2 - Otomo Clan Pack DLC

  OVLÁDNĚTE UMĚNÍ VÁLKY!


  Japonsko bylo ve svém nejtemnějším období rozděleno válkou. Legendární vojevůdci usilují o nadvládu a konspirace a válečné konflikty vysilují říši. Jen jeden dokáže přemoct ostatní a získat srdce národa jako nový Shogun... Ostatní zemřou jeho mečem.


  Zhostěte se role jednoho Daymio, vůdce klanu, a využijte vojenské střety, ekonomiku a diplomacii k dosažení hlavního cíle: spojení Japonska pod vedením jednoho vůdce, a staňte se tak novým Shogunem - neotřesitelným vládcem jednotného národa.


  Hlavní vlastnosti:


  Total War: SHOGUN 2 přináší vylepšené plně 3D bitvy na souši i na moři a také taktickou mapu kampaně, kterou mnozí považují za srdce a duši série Total War. Zbrusu novým systémem umělé inteligence, inspirované posvátným textem, který ovlivnil japonské války - tisíciletí starým čínským "Uměním války", zpracovává studio Creative Assembly ve hře Total War: SHOGUN 2 moudrost Mistra Sun-c'. Analýza tohoto starověkého textu umožnila tvůrcům z Creative Assembly vytvořit hru jednoduchou na pochopení a přitom hluboce strategickou.
  PODMAŇTE SI japonské ostrovy v 16. století. Veďte rozsáhlé armády samurajů a flotily obrovských válečných lodí do dechberoucích bitev v reálném čase.
  BUDUJTE svou říši na půvabné tahové mapě kampaně. Vládněte ekonomickou, politickou a vojenskou silou, abyste nahromadili bohatství, armády a vliv.
  PLÁNUJTE INTRIKY podle "Umění války" od Mistra Sun-c'. Používejte taktiku palby a obléhání, špióny a atentátníky a přizpůsobte se tak neustále se měnícím podmínkám na bojišti i napříč vaším královstvím.
  BOJUJTE ONLINE a zahrajte si hlavní kampaň v režimu pro dva hráče. Poté se zapojte do epických online bitev až s 8 hráči a veďte svou online armádu ke slávě ve speciálních kampaních.

  Nově v Total War: SHOGUN 2


  Nové RPG dovednosti a zkušenosti pro vaše generály a agenty.
  Nové víceúrovňové obléhání - přelézání zdí je pouze začátek!
  Nové jednotky hrdinů inspirují vaše muže a prosekávají se skrz nepřátele.
  Nová otočná 3D mapa kampaně.

  © SEGA. The Creative Assembly, Total War, Total War: SHOGUN a logo Total War jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami trademarks The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!