Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8225309

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Total War: Shogun 2 Collection obsahuje následující položky:

  Total War: SHOGUN 2 Total War: SHOGUN 2 - The Ikko Ikki Clan Pack Total War: SHOGUN 2 - Sengoku Jidai Unit Pack Total War: SHOGUN 2 - Rise of the Samurai Campaign Total War: SHOGUN 2 - The Hattori Clan Pack Total War: SHOGUN 2 - Dragon War Battle Pack Total War: SHOGUN 2 - Saints and Heroes Unit Pack Total War: SHOGUN 2 - Otomo Clan Pack DLC

  OVLÁDNĚTE UMĚNÍ VÁLKY!

  Japonsko bylo ve svém nejtemnějším období rozděleno válkou. Legendární vojevůdci usilují o nadvládu a konspirace a válečné konflikty vysilují říši. Jen jeden dokáže přemoct ostatní a získat srdce národa jako nový Shogun... Ostatní zemřou jeho mečem.

  Zhostěte se role jednoho Daymio, vůdce klanu, a využijte vojenské střety, ekonomiku a diplomacii k dosažení hlavního cíle: spojení Japonska pod vedením jednoho vůdce, a staňte se tak novým Shogunem - neotřesitelným vládcem jednotného národa.

  Hlavní vlastnosti:

  Total War: SHOGUN 2 přináší vylepšené plně 3D bitvy na souši i na moři a také taktickou mapu kampaně, kterou mnozí považují za srdce a duši série Total War. Zbrusu novým systémem umělé inteligence, inspirované posvátným textem, který ovlivnil japonské války - tisíciletí starým čínským "Uměním války", zpracovává studio Creative Assembly ve hře Total War: SHOGUN 2 moudrost Mistra Sun-c'. Analýza tohoto starověkého textu umožnila tvůrcům z Creative Assembly vytvořit hru jednoduchou na pochopení a přitom hluboce strategickou. PODMAŇTE SI japonské ostrovy v 16. století. Veďte rozsáhlé armády samurajů a flotily obrovských válečných lodí do dechberoucích bitev v reálném čase. BUDUJTE svou říši na půvabné tahové mapě kampaně. Vládněte ekonomickou, politickou a vojenskou silou, abyste nahromadili bohatství, armády a vliv. PLÁNUJTE INTRIKY podle "Umění války" od Mistra Sun-c'. Používejte taktiku palby a obléhání, špióny a atentátníky a přizpůsobte se tak neustále se měnícím podmínkám na bojišti i napříč vaším královstvím. BOJUJTE ONLINE a zahrajte si hlavní kampaň v režimu pro dva hráče. Poté se zapojte do epických online bitev až s 8 hráči a veďte svou online armádu ke slávě ve speciálních kampaních.

  Nově v Total War: SHOGUN 2

  Nové RPG dovednosti a zkušenosti pro vaše generály a agenty. Nové víceúrovňové obléhání - přelézání zdí je pouze začátek! Nové jednotky hrdinů inspirují vaše muže a prosekávají se skrz nepřátele. Nová otočná 3D mapa kampaně.

  © SEGA. The Creative Assembly, Total War, Total War: SHOGUN a logo Total War jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami trademarks The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu