Total War ROME II Emperor Edition (DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 812001794
 • Elektronická licence určená pro platformu Steam
  Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitelnějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost iod těch nejbližších spojenců.
  Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo seproti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovatv zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvětRepubliky, nebo spřádat intriky, abystevládli jako císař diktátor? Tvůrci cenami ověnčené série Total War zakládají nový milník kvality a hloubky strategickéhohraní. Svou originální směs realtimovéa tahové strategie povyšují na zcela novou úroveň.
  Epická tahová kampaň, ve které plánujeteovládnutí známého světa – způsobem, který se vám zlíbí. Pociťte bouřlivé střetyarmád, když římská válečná mašinerie vtrhne na bojiště v reálném čase. Desítkytisíc mužů se utkají v boji v dech beroucím detailu, který přímo ovládáte.
  Co nás čeká?
  Zbrusu nový grafický engine: pohleďte naexotická starověká města a kolosální armády renderované s neuvěřitelným detailem a neuvěřitelně strhující bitvy ve filmovém stylu. Nové kamery jednotek vám umožňují zúčastnit se boje z každé perspektivy.Plně přizpůsobený zážitek: výkon jeoptimalizován jak pro vaše PC, tak pro laptop. Užijte si úžasnou hru Total War:Rome II, ať už jsou specifika vašeho systému jakákoliv.
  Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
  1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
  2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET" a pokračujte dle pokynů.
  3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
  4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
  5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
  6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
  7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
  8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)