Total War ROME II Daughters of Mars
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007419
120
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War Rome II v platformě Steam!
  Balík jednotek Martovy dcery
  Athéna, Bellona, Andraste, Mars: ať již udatné bojovnice zasvětily své životy kterémukoliv z těchto bohů a bohyň, obdržely závazný příslib vítězství i tváří v tvář těm nejhrozivějším protivníkům. Ženské bojové jednotky se vyskytovaly v celém starověkém světě. Svou povinnost konaly nejen při obraně domovů, ale i při věhlasných dobyvatelských taženích. Díky rychlým výpadům a smrtící kombinaci bojových stylů a dovedností si těchto živoucích ztělesnění bohů války každý zkušený generál nesmírně cení.
  Gladiátorky
  Nábor provádí Řím, lze je také najmout jako žoldnéře v Itálii.
  Gladiátoři a gladiátorky jsou nemilosrdní bojovníci, kteří své dovednosti dovedli k dokonalosti v bezpočtu cvičných bojů i bitev na život a na smrt. Jsou specialisté na drtivý, kontaktní způsob boje a za vhodných okolností dokážou běžným vojenským jednotkám způsobit velice vážné ztráty. Gladiátorky jsou silně opancéřované a vyznačují se železnou disciplínou. Zaměřují se více na obranu než jejich mužští spolubojovníci z arény, stejně jako oni však touží po žáru bitvy.
  Žoldácké kušitské štítonošky
  Lze je najmout jako žoldnéře v Etiopii.
  Odvážní a nezávislí kušitští Núbijci jsou geopolitickou silou, se kterou je třeba za všech okolností počítat. Jejich jízdním lučištníkům a dobře vycvičené pěchotě se několikrát podařilo odrazit postup římských vojsk a prokázat své bojové schopnosti na rozsáhlých bitevních polích. Odhodlané kušitské štítonošky ovládají své oštěpy s nesmírnou hbitostí a smrtící přesností. Jízdní velitelé by se měli mít na pozoru před jejich schopností udeřit bleskově z příkrovu lesa a vytvořit účinnou obrannou linii.
  Lusitánské šermířky
  Nábor provádí Lusitánci, lze je také najmout jako žoldnéře v Lusitánii.
  Lusitánci zdokonalovali své bojové schopnosti po celé generace v řadě válek a jsou právem obáváni pro svou taktiku bleskových přepadů. Jsou to proslulí partyzánští bojovníci. Jejich rychlé a zkušené šermířky, které jsou cvičeny k boji i v dešti šípů z kantabrijského kruhu, umí výborně maskovat své přesuny v podrostu hustých lesů. Do útoku se vrhají rychle, znenadání, zuřivě a děsivě; při opatrném postupu jsou však lusitánské šermířky schopny i účinné obrany.
  Kimbrské lučištnice
  Nábor provádí Svébové.
  Stejně jako mnoho ostatních germánských kmenů se i Svébové naučili díly hustým lesům severní Evropy dokonale ovládnout partyzánský způsob boje. Kimbrské lučištnice vynikají ve využívání krytů a útocích ze zálohy. Patří mezi nejlepší svébské střelecké jednotky. Díky vynikajícímu dostřelu a účinnosti šípů dokážou v řadách nepřátel napáchat masakr ještě dříve, než dojde k odhalení jejich pozic. Ocitnou-li se však samy pod přímým útokem, umí se v kontaktním boji bránit lépe, než by jejich všeobecná role mohla naznačovat.
  Gladiátorky s oštěpy
  Nábor provádí Řím, lze je také najmout jako žoldnéře v Itálii.
  Gladiátorky přinášejí na bojiště krvežíznivé a brutální techniky kontaktního arénového boje, díky čemuž tvoří vynikající úderné jednotky. Vyzbrojí-li se oštěpy, mají obrannou výhodu oproti svým sestrám s meči a jsou tím pádem lépe připravené na případný přepad. Při správném rozmístění dokážou na místě zastavit drtivý úder kavalérie a svými bleskurychlými výpady mohou nepříteli způsobit děsivé ztráty.
  Gorgóiny nájezdnice
  Nábor provádí Sparta, lze také najmout jako žoldnéře v Helladě.
  Obyvatelé Sparty patřili mezi nejlepší pěší vojáky celého starověkého světa. Zatímco heilóti zajišťovali „méně významné“ činnosti, jako bylo třeba zemědělství, spartští válečníci se mohli plně věnovat rozvíjení svých bojových dovedností. Atletika a cvičení se zbraněmi však nebyly výhradní doménou mužů. Gorgóiny nájezdnice střílely rychleji a účinněji než běžné jednotky vyzbrojené praky, a představovaly tak cennou posilu spartské armády.
  Bojovnice s oštěpy
  Nábor provádí Svébové, lze také najmout jako žoldnéře ve Švábsku, Slezsku a na území Magna Germania.
  Nezávislý a hrdý germánský lid, na nějž dohlíželi mocní bohové, proslul jako národ odvážných válečníků. Svébské ženy nejsou v tomto směru žádnou výjimkou a vrhají se do boje se stejným zápalem jako jejich muži. Bojovnice ozbrojené oštěpy v ničem nezaostávají za svými bratry ve zbrani a dokážou v obranném postavení snadno zastavit nepřátelský útok a nahnat strach všem nepřátelům svého kmene. Díky svému všestrannému výcviku jim však nečiní problémy změnit v případě potřeby roli a přejít do bleskového protiútoku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War ROME II Daughters of Mars? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!