Total Tank Simulator
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007383
186
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • POVOLEJ JEDNOTKY A ZAPOJ SE DO BOJE
  V roli velitele můžeš rozhodnout o složení a taktickém umístění armády na bojišti v masivních bitvách. Vyzkoušej si boj v první linii okamžitým převzetím kontroly nad jednotlivými jednotkami, od tanků přes letadla až po odstřelovače a další jednotky.
  KAŽDÁ BITVA JE JEDINEČNÁ.
  K dispozici máš více než 200 různých jednotek, od pěchoty přes letadla až po supertajné projekty a tanky. SPOUSTU tanků... Tak na nic nečekej!
  Mapy tě rozhodně neomrzí. Čeká tě totiž více než 50 unikátních map, takže nikdy nevíš, zda se bude další bitva odehrávat hluboko v saharské poušti, na zelených evropských polích nebo na zasněžených pláních ruské tajgy.
  ZNIČ VŠECHNO.
  Velké mapy byly pečlivě navrženy, aby byly vhodné pro pěchotu, motorizované jednotky a výsadkáře. Obsahují deformovatelný terén a umožňují postupné zničení veškerých budov a staveb. Zanech stopy na bojišti pomocí nepřetržité dělostřelecké palby! Vyhoď do povětří vozidla, zboř budovy a srovnej lesy se zemí… Připrav se na naprostou destrukci podle realistických fyzikálních modelů.
  REŽIM KAMPANĚ
  Změň průběh 2. světové války! Vyber si frakci a zúčastni se nespočetných bitev, které rozhodnou o osudu Evropy! V rámci kampaně se zapojíš do různých misí:
  Deathmatch. Vyhrává poslední, kdo přežije.
  Zabij VIP. Zabij všechny určené nepřátelské jednotky v časovém rámci.
  Chraň VIP. Chraň příslušnou skupinu spojeneckých jednotek po určitou dobu.
  Vlny nepřátel. Ubraň pozici před vlnami přicházejících nepřátelských jednotek
  SANDBOXOVÝ REŽIM
  Dělej si, co chceš. Vymysli ty nejšílenější nápady a realizuj je v sandboxovém režimu. Jediné omezení je nedostatek představivosti… a výpočetního výkonu :)
  STÍNOVÝ REŽIM
  Postav se tomu nejhoršímu nepříteli. Nepříteli, který tě zná nejlépe. Sám sobě! Režim přežití, ve kterém budeš bojovat proti svým vítězným armádám z předchozích bitev. Jak daleko se dokážeš dostat?
  TAJNÉ ZBRANĚ A SPECIÁLNÍ TAKTICKÉ JEDNOTKY
  Vlastně ani nevíme, jestli tohle zveřejnit… Máme vycvičená zvířata, atomové bomby, výsadková komanda, létající bomby, kluzákové tanky, časové portály a další vychytávky… samozřejmě, že ne! Ale můžeš mrknout na seznamy přání v rámci naší kampaně...
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total Tank Simulator? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!