The World Ends with You Final Remix (Switch DIGITAL)
Switch Digital

Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreKód produktu: 1006641
 • Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG
  Dokonči misi... nebo buď vymazán. To je vše, co si Neku pamatuje potom, co se probere uprostřed frekventované křižovatky bez jakýchkoliv vzpomínek. Teď se svým partnerem musí bojovat o přežití v této hře se životem a smrtí v příběhu, který ukrývá mnohem víc, než labyrint Tokya, ve kterém jsou uvězněni. Tato definitivní edice RPG klasiky od Square Enixu přináší tento temný příběh na Nintendo Switch spolu s novým scénářem a skvělou novou remixovanou hudbou.
  V přelidněném chaosu Tokya musí hráči hry Reaperů plnit denní mise, nebo čelit úplnému vymazání. Neku možná není fanoušek vytváření vztahů, ale s životem v ohrožení se bude muset naučit spolupracovat s partnerem a to rychle - mají jen 7 dní. Vybavte se vlákny, která vám zvýší schopnosti nebo sbírejte odznaky, pro speciální psychické útoky v bitvách. Ovládněte real-timové akční RPG bitvy na dotykové obrazovce nebo s použitím Joy-Con ovladačů. Definitivní verze této moderní klasiky je konečně tady!
  Bojujte o přežití v týden dlouhé hře Reaperů, která se odehrává na ulicích Shibuya v Tokyu Ponořte se do remasterované RPG klasiky od Square Enixu Exkluzivní scénář pro Nintendo Switch z této verze činí definitivní zážitek Posbírejte množství záhadných, ale stylových odznaků se silnými psychickými schopnostmi, které vám pomohou vyhrát akční real-timové RPG bitvy Nové remixované skladby, noví nepřátelé a hodiny dodatečného obsahu - vše exkluzivně pro The World Ends with You: Final Remix Jedinečný umělecký styl od týmu umělců, v jehož čele stojí Tetsuya Nomura, známý svou prací na Kingdom Hearts a Final Fantasy hrách Rozsáhlý soundtrack procházející všemi žánry od hip-hopu až po elektroniku
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)