The Wild Age (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Tower Defense
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000155
 • Ve hře The Wild Age vás čeká nelehký úkol. Jakožto nový vládce musíte postavit vesničky na různých ostrovech tak, aby se o sebe dokázaly postarat. Samozřejmě to má malý zelený háček... gobliny! Ubraníte se každou noc před nekončícími útoky?  JAK TO FUNGUJE
  Ve hře máte pouze jedinou surovinu, kterou jsou mince. Jako vládce budete mít například možnost zrušit již postavenou nebo rozestavěnou budovu a hra vám nabídne i spousty úprav, včetně možnosti změnit si váš avatar i jeho čtyřnohý dopravní prostředek. Budete se moci projíždět na koni, medvědovi, jelenovi a dalších kreaturách... Každá má něco do sebe.

  The Wild Age (PC DIGITAL)

  VAŠE POSTAVA

  Máte na výběr z velkého množství avatarů. Každý pak má specifické statistiky, které ovlivní strategii, kterou aplikujete k rozvoji vaší vesničky. Budete se setkávat i s různými zvířátky, která vás budou následovat a pomáhat vám s vašim nelehkým úkolem.

  The Wild Age (PC DIGITAL)

  VAŠI POMOCNÍCI
  Stavitel (Builder) - Staví a vylepšuje budovy
  Lesník (Forester) - Kácí les, abyste mohli dále expandovat
  Farmář (Farmer) - Zajištuje dostatečný přísun mincí
  Lučištník (Archer) - Ve dne loví zvěř a v noci vás bude bránit před hordami goblinů
  Rytíř (Knight) - Brání vaše lučištníky a může následovat vaši postavu během útoku na goblinskou základnu. Rytíř nebude dostupný v den vydání, bude přidán během early access.

  The Wild Age (PC DIGITAL)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)