The Westerner
PC

Štítky: Vtipné
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10915
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  The Westerner navazuje na oblíbenou humornou adventuru z roku 1996 Tři lebky Toltéků. Hry spojuje nejen tematika divokého západu, smysl pro humor, ale i hlavní hrdina mladý kovboj Fenimore Fillmore. The Westerner je klasickou adventurou v moderním kabátě. Hra je provedena v detailní 3D grafice s možností přepínat mezi 1st person a 3rd person pohledem. Příběh se točí okolo zlomocného padoucha Starka a jeho tlupy, která drancuje místní kraj. Fenimore se rozhodne zbavit své sousedy této bandy a předat ji zákonu. Při honbě po banditech zažívá mladý kovboj velká dobrodružství a velkou lásku s místní krasavicí. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Pěkná grafika,velmi nízké hardwarové nároky,vychytané mezihry (střelnice,pití sarsaparily),zajímavé úkoly,nádherné prostředí Divokého západu,vtipný český dabing,trojrozměrné prostředí.
  • Je zde několik chyb (např. padání hry v salonu),někdy zlobí i kamera,kratší herní doba,ve hře nejde zemřít.

  Hra navazuje na hru Tří lébky Toltéků,obsahuje nějaké ty mezihry včetně střílení,je celkem dobře graficky propracovaná. Za tak nízkou cenu bych určitě doporučíl všem fanouškům adventur.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.