The Tale of Onogoro VR2
PS5

The Tale of Onogoro, jedna z prvních příběhových, akčních a dobrodružných anime her pro VR, zve hráče do kouzelného světa plného hádanek, dobrodružství a bojů ve steampunkové VR hře. Tato jedinečná japonská akční adventura pro VR, inspirovaná japonským folklórem, vás vrhne do nádherného a pohlcujícího anime světa.

Ovládáte bezejmenné božstvo, které bylo právě povoláno na ostrov Onogoro japonskou velekněžkou Haru. Hráč cestuje s Haru a musí ji za každou cenu chránit, přičemž cestou řeší hádanky a bojuje s obřími zvířecími bytostmi.
Štítky: Virtuální realita, Anime, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54006
699
Nákupem získáte 21 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

 • INTENZIVNÍ BITVY

  Při prozkoumávání ostrova Onogoro se v akčních bitvách utkáte s Kami, obřími monstry, a pokusíte se vyčistit ostrov od všeho zlého. V těchto intenzivních bitvách využijete své nebeské zbraně a sílu Haru coby svatyně, abyste Kami zničili. Společně zjistíte, jak potlačit každého z obřích "Kami".
  The Tale of Onogoro VR2 (PS5)
  JEDINEČNÉ VR HÁDANKY
  Hráči budou muset pomáhat Haru při řešení různých hádanek různé obtížnosti. Klíčová je týmová spolupráce, protože některé předměty může použít pouze jeden z vás!
  The Tale of Onogoro VR2 (PS5)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Tale of Onogoro VR2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!