The Sims 4 Parádní pletení
Digital

Aktivace: EA appEA appTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007501
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin.
  Popadněte přízi a pletací jehlice - v balíčku The Sims ™ 4 Nifty Knitting Stuff Pack si Sims může vytvořit vlastní oblečení, hračky a bytový dekor pletařského! Malí i staří Simíci se mohou posadit do svého nového houpacího křesla a začít s tvorbou. Až budete hotovi, vytvořte si ručně vyráběné styly nebo je prodejte na nové platformě online nakupování Plopsy.
  Získejte pletené s tím - Pletené oblečení pro celou rodinu, nebo zdobí pletené věšáky na rostliny, koberečky, a dokonce i hračky pro děti! Jakmile si své dovednosti rozšíříte, naučte ostatní Simíky předávat své znalosti o pletení.
  Připravte se na rock - sesaďte se do jedné ze 4 nových variant houpacího křesla, abyste si odpočinuli, pletli, zdřímli nebo četli knihu. Starší Simové mají také novou interakci Reminiscence. Vzpomeňte na dny mládí, které prošly v naprostém pohodlí.
  Nakupujte online s Plopsy - Čím více pletete, tím více můžete vydělat na Plopsy, novém online řemeslném trhu. Seznam nebo koupit vše, od ponožek přes svetry až po obrazy a dřevozpracující projekty.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)