The Sims 4 Bundle Pack 3
Digital

Aktivace: EA appEA appJazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 1003208
1 189
Nákupem získáte 12 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Třetí sada rozšíření The Sims 4 obsahuje herní balíček a dvě kolekce!
  Herní balíček The Sims™ 4 Jdeme se najíst
  Kolekce The Sims™ 4 Domácí kino
  Kolekce Sims™ 4 Romantická zahrada
  V herním balíčku The Sims 4 Jdeme se najíst vaši Simíci nemusí do restaurací chodit jen jako hosté. Ambicióznější Simíci, potenciální restauratéři a milovníci jídla si mohou postavit a zařídit vlastní restauraci.
  Určitě se vám hodí několik tipů, jak zařídit, nebo vylepšit restauraci, aby jste dosáhli co největšího zisku a byli úspěšní podnikatelé.
  Pojmenujte ji. Každá restaurace potřebuje název, tak vyberte ten nejlepší.
  Vytvořte hezké a příjemné prostředí. Inspirujte se recenzemi na nějakou restauraci nebo vytvořte něco těžce kreativního
  Pořiďte do vašeho podniku zajímavé předměty. Na zahrádku kupte infralampu, aby hostům nebyla zima a do interiéru třeba obří akvária, která jednak vypadají báječně a jednak v nich můžete nechat plavat mořské živočichy, než je naservírujete zákazníkům.
  Stanovte pravidla oblékání. Pomocí jednoduché nabídky můžete rozhodnout, jak se mají hosté vaší restaurace oblékat. Jedná se o nóbl podnik? Tak ať přijdou ve formálním oblečení...
  Poskládejte jídelní lístek. Výběr jídla by měl být snadný úkol, při kterém se vám začnou sbíhat sliny. A je tomu opravdu tak. Pomocí jednoduchého rozhraní si můžete rychle vybrat z jídelních lístků s tematikou – například bistro, brunch, molekulární nebo italská kuchyně. Pokud vám ale předpřipravené lístky nevyhovují, radíme vám: Sestavte si vlastní jídelní lístek.
  Kolekce The Sims™ 4 Domácí kino
  Pozvěte kamarády na filmový večer a užívejte si bezstarostnou pohodu s kolekcí Kolekce The Sims™ 4 Domácí kino. Dejte si misku popcornu a zabavte Simíky filmem promítaným na novém projekčním plátně. Domácí pohodu můžete ještě umocnit oblečením v bohémsky pohodovém stylu a pohodlnými účesy.
  Sesedněte se k projekčnímu plátnu
  Nadlábněte se s novým popcornovačem
  Bohémsky elegantní oblečení
  Kolekce The Sims™ 4 Romantická zahrada
  V kolekci The Sims 4 Romantická zahrada Simíkům založíte svěží viktoriánskou zahradu, kde na ně čeká romantika i trocha tajemna. Zajděte ke Studni tajných přání, která vám snad splní i ty nejtajnější tužby, a oblékněte Simíky do oblečení s květinovými vzory, které se skvěle hodí k dovádění u fontány.
  Založte zahradu ve viktoriánském stylu
  Prohlédněte si Studnu tajných přání
  Zašplíchejte si ve fontáně
  Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru The Sims 4 ve službě Origin
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Sims 4 Bundle Pack 3? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!