The Quarry - Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8961113
1 599
Nákupem získáte 16 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • Za předobjednávku získáte Horror History Visual Filter Pack! Ušijte si vzhled The Quarry na míru díky výběru ze tří filmových vizuálních filtrů, z nichž každý napodobuje různý styl hororové filmařiny: nezávislý horor, 80. horor a černobílý klasický horor. Nabídka pro předobjednávky platí do 10. 6. 2022.

  Online funkce pro více hráčů bude k dispozici po vydání hry nejpozději do 8. července 2022.

  Zatímco slunce zapadá v poslední den letního tábora, mladí vychovatelé z Hackett‘s Quarry pořádají oslavný večírek. Žádné děti. Žádní dospělí. Žádná pravidla.

  Situace se ale rychle zvrtne.

  Plány na oslavu mladé skupinky, kterou loví krví zbrocení místní a něco ještě mnohem horšího, se změní v nepředvídatelnou hororovou noc. Přátelské škádlení a filrt ustoupí před rozhodováním o životě a smrti, zatímco napětí z nepředvídatelných možností posilují či ničí jejich vztahy.

  Hrajte za každého z devíti táborových vychovatelů v napínavém filmovém příběhu, kde každé rozhodnutí ovlivní váš jedinečný příběh ze spletité sítě možností. Kterákoliv postava může být hvězdou show – anebo zemřít dřív, než vyjde slunce.

  Jak dopadne váš příběh?

  VÁŠ PŘÍBĚH, JEJICH OSUD
  Odvážíte se podívat, co je za těmi padacími dveřmi? Prozkoumáte ty výkřiky, které se ozývají z lesa? Zachráníte kamarády, anebo radši zoufale utečete? Každé velké i malé rozhodnutí bude mít vliv na příběh a rozhodne o tom, kdo přežije.

  OHROMUJÍCÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK
  Špičková mimika obličejů a filmové techniky nasvícení, zkombinované s neuvěřitelnými výkony ikonické soupisky hollywoodských talentů, vdechují život hrůzám z Hackett’s Quarry během napínavé filmové jízdy.

  UŽIJTE SI STRACH S PŘÁTELI
  Vložte důvěru až do 7 přátel v online hře, zatímco pozvaní hráči se budou dívat a hlasovat o klíčových rozhodnutích a budou vytvářet příběh, na kterém se podílí celá skupina! Anebo hrajte společně ve skupinovém kooperativním hororovém zážitku z pohovky, kdy si každý hráč vybere jednoho vychovatele a ovládá jeho činy.

  PŘIZPŮSOBTE SI ZÁŽITEK
  Nastavitelná obtížnost všech herních prvků umožňuje hráčům všech úrovní schopností, aby si užili horor. A pokud se radši díváte, než hrajete, díky filmovému režimu si budete moct užít The Quarry jako strhující filmový thriller. Zvolte si, jak chcete, aby váš příběh dopadl, relaxujte a vychutnávejte si popcorn mezi všemi těmi výkřiky!

  HRAJÍ:

  David Arquette jako Chris Ariel Winter jako Abigail Brenda Song jako Kaitlyn Evan Evagora jako Nick Halston Sage jako Emma Justice Smith jako Ryan Miles Robbins jako Dylan Siobhan Williams jako Laura Skyler Gisondo jako Max Zach Tinker jako Jacob Ethan Suplee jako Bobby Grace Zabriskie jako Eliza Lance Henriksen jako Jedediah Lin Shaye jako Constance Ted Raimi jako Travis

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Quarry - Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu