The Outer Worlds: Murder of Eridanos (DLC) Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8505776
 • The Outer Worlds: Murder on Eridanos he druhé příběhové rozšíření úspěšného a cenami ověnčeného sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.

  Vydejte se do oblak Eridanu a vyřešte tu nejvelkolepější vraždu v kolonii! V této prazvláštní detektivce, kdy slavná Halcyon Helen, Rizzoova najatá mluvčí, byla nalezena mrtvá před uvedením zbrusu nové vodky Spectrum Brown na trh, jsou podezřelí úplně všichni. Spolu se svými společníky cestujte po létajících ostrovech Eridanu a sbírejte stopy pomocí nového zařízení Discrepancy Amplifier, které zvýrazňuje jinak neviděné indicie. Tato záhada je složitější, než se zdá, a vyřešit tento případ dokážete pouze vy (a váš tým, pokud budete chtít).

  Hlavní vlastnosti:

  Detektivka: Spousta podezřelých, mezi kterými musíte vypátrat vraha Halcyon Helen, nejznámější celebrity v kolonii. Použijte nový Discrepancy Amplifier, váš klíč k vyřešení případu, neboť zvýrazňuje časové nekonzistence, jež jsou jinak pouhým okem neviditelné. Jedinečný svět: Vydejte se mezi létající ostrovy Eridanu - od luxusního Grand Colonial Hotel až po Rizzoovy barvité háje. Dávejte si však pozor na usměvavé zaměstnance, na které narazíte, neboť pod veselým a přívětivým zevnějškem číhá cosi temného. Nové zbraně a úpravy postav: Hráč si do arzenálu může přidat tři nové vědecké zbraně a také varianty zbraní a zbrojí, které může použít při řešení případu. Zároveň si zvyšte limit úrovně o tři a pomocí nových perků a chyb vytvořte svou dosud nejjedinečnější postavu.

  The Outer Worlds: Murder on Eridanos je druhé a poslední příběhové rozšíření, které si můžete koupit samostatně nebo ve výhodném balíku v rámci The Outer Worlds Expansion Pass.

  Rozšíření vyžadují kopii hry The Outer Worlds na stejné platformě.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)