The Matrix: Path of Neo
PS2

Doporučený věk: Od 16 let
Kód produktu: 11632
(1x)
 • V The Matrix: Path of Neo budete sledovat Neův postupný vývoj, což se týká nejenom jeho vylepšování v oblasti bojových umění (sedm zcela odlišných stylů boje), ale také mimořádných psychických schopností, umožňujících posléze ovládat počítačový svět Matrixu. S tím úzce souvisí zpomalení běhu času (bullet-time), zastavení kulek, které míří jeho směrem a v neposledku létání. Na určitých místech bude Nea doprovázet Trinity, jíž se v tento moment zhostí počítač a oba se pak budou snažit vám ve vašem úkolu nějak pomoci. Vedle efektního bojování se přirozeně připravte i na spektakulární přestřelky. Díky tomu se dočkáte i nezapomenutelné, i když asi nechtěně legrační scénky z filmu, kde Neo bojuje proti zástupům naklonovaného agenta Smithe (prý až 1.500 Smithů nacpaných najednou do obrazu). V souvislosti s možnostmi enginu ještě zmínka o interaktivním prostředí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Tak se tu objevil Neo a s ním i veliká spousta různých comb a tím mylsím opravdu hodně velká spousta jak pro pěstní souboje (comb na ně je nejvíc) tak na meče, tyče, sekerky atd....Můžete si i postupně Nea vytunit dalšími, nebo je zesílit a věřte, že rozdíl je opravdu znát, tak např. před vytuněním vyskočíte tak 2 metry do výšky a potom vyskočíte tak 20 metrů a to je rozdíl ne? :D Souboje jsou velice zajímavé a málo stereotypní, takže se hra dá hrát několikrát. Tvůrci pár věcí na rozdíl od filmu změnily a spíše přidali a rozhodně k lepšímu , protože to co nebylo ve filmu je tady a to je dobré překvapení a dokonce změnili i konec hry, takže je o co hrát. :D
  • Hra má na dnešek už velice zastaralou grafiku a obsahuje několik bugů na uklidněnou.Také nějaké přidané mise co nebyly ve filmu jsou zvláštní a mě se moc nelíbily např. obří nesmrtelný mravenec byl teda vrchol ledovce.

  Dobrá hra za Nea která obsahuje skvělé souboje a starou grafiku, na kterou si rádi zvyknete...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.