The Elder Scrolls Online Summerset (DIGITAL)
Digital

Aktivace: Direct downloadDirect downloadŠtítky: FPS, Fantasy
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer, MMO
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 812004109
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • Elektronická licence určená pro platformu Přímé stažení
  Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcelanové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu mocného vybavení a samozřejmě pokračováníepického příběhu ságy The Elder ScrollsOnline. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o vícejak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům. NOVÁ KAPITOLA The Elder Scrolls Online: Summerset staví na struktuře představené v rámci kapitoly Morrowind z minulého roku. Nová kapitola Summerset taknabídne masivní množství nového obsahu aherních prvků, které jsou nejen zábavné, ale také přístupné - a to jak pro úplné nováčky, tak pro stávající hráče. Prohraní hry nejsou vyžadovány žádné dalšídodatečné platby.
  ZÁHADNÝ OSTROV SUMMERSET Summerset představuje masivní novou zónu plnou nových postav, příběhů, prostředí a dobrodružství. Vkročte do nádherného omračujícího světa naplněného tropickými lagunami a lesy překypujícími živoucími barvami, impozantními útesy a krásnými udržovanými městy, které reflektují sofistikovaný vkusVznešených Elfů.
  ZCELA NOVÝ SKILL LINE Hráči se mohou těšit na tajemný řád Psijic Order, předchůdce cechu Mágů, který byl k vidění v jiných hrách ze ságy Elder Scrolls. Zcela poprvé budou mít hráči možnost cestovat najeich domovský ostrov Artaeum a přidatse k těmto záhadným mágům a získat tak přístup k jejich mystické síle a odemknout nové mocné dovednosti.
  FASCINUJÍCÍ ELDER SCROLLS PŘÍBĚHY Pokračujte v epickém příběhu, který započal vroce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLCa čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalněproslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celéhoTamrielu. Temné stíny povstávají a šíříse zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.
  Pro aktivaci je nutné vlastnit základníhru The Elder Scrolls online na oficiálních stránkách!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)