The Elder Scrolls Online Greymoor Digital upgrade (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: Direct downloadDirect downloadTyp hry: MMO
Kód produktu: 1007251
Aktivační klíč je určený pro ESO Launcher.
692
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • VYŽADUJE SAMOSTATNĚ PRODÁVANOU HRU THE ELDER SCROLLS ONLINE.
  Za předčasný nákup:
  • OKAMŽITÝ přístup k exkluzivnímu mountu.
  • Bonusový herní obsah dostupný při vydání.
  Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zasněženého území západního Skyrimu a postavte se v rámci celoročního gotického dobrodružství prastaré armádě upírů, která kdysi zamořila Tamriel a hodovala na nebohých duších, které pomohly jejímu znovuzrození. 
  PROZKOUMEJTE ZÁPADNÍ SKYRIM – Vydejte se napříč ikonickým krajem zasazeným do doby 1000 let před událostmi The Elder Scrolls V: Skyrim. Prozkoumejte nehostinnou domovinu Nordů, na povrchu i pod zemí. PŘEŽIJTE TRÝZNIVOU BOUŘI – Zažeňte nepřirozené bouře, které decimují obyvatele Skyrimu. CHOPTE SE HISTORIE – Hledejte ztracené artefakty po celém Tamrielu, odemykejte odměny a dosáhněte v novém systému starožitností titulu mistra tradic. CELOROČNÍ GOTICKÁ SÁGA – ESO přináší další nový příběh s čtvrtletními kapitolami.  
  Pozor! Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu. Placení měsíčních poplatků není nutné, ale zajistí členství ve verzi premium.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Elder Scrolls Online Greymoor Digital upgrade (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!