The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood
Digital

Aktivace: Bethesda.Net LauncherBethesda.Net LauncherKód produktu: 8407679
 • The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood nabízí vrcholný zážitek ve světě Elder Scrolls a obsahuje základní hru i všechny kapitoly:

  Blackwood (novinka roku 2021) Greymoor Elsweyr Summerset Morrowind

  MAXIMÁLNÍ SVOBODA
  Vytvořte si vlastní RPG postavu, vrhněte se do dobrodružství o samotě nebo s přáteli a určete svůj osud v neustále se rozrůstajícím světě. Bez omezení úrovně můžete ve skutečně otevřeném světě kdykoliv cestovat kamkoliv. V Elder Scrolls Online je volba jen na vás.


  ZVOLTE SI SVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Díky nové výukové kapitole můžete začít, jak je vám libo: vyrazit z Coldharbouru v základní hře, bojovat s draky v kapitole Elsweyr nebo se v nejnovější kapitole Blackwood postavit Princi zkázy Mehrunesi Dagonovi. Novým hráčům je dostupný veškerý obsah, a tak můžete mezi dobrodružstvími přecházet zcela dle libosti.


  OBSAHUJE NEJNOVĚJŠÍ KAPITOLU BLACKWOOD
  V části dobrodružství Brány Oblivionu s názvem Blackwood dojde k naplnění dohody s Princem zkázy. Vrhněte se na průzkum imperiálních měst i temných močálů, odhalte zrádný plán Mehrunese Dagona a díky novému systému společníků už nikdy necestujte o samotě.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu