The Elder Scrolls Online Blackwood Upgrade
Digital

Aktivace: Bethesda.Net LauncherBethesda.Net LauncherKód produktu: 8679152
 • V The Elder Scrolls Online: Blackwood, části dobrodružství Brány Oblivionu, má dojít k naplnění dohody s Princem zkázy.

  CELOROČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ – Blackwood je částí Bran Oblivionu, ságy lží a odhalení, která vás zavede do říše nočních můr Deadlands.

  OBJEVUJTE NOVÁ ÚZEMÍ – Cestujte napříč Blackwoodem, od močálů Shadowfenu, domova Argonianů, po imperiální město Leyawiin, jehož první zmínky sahají do The Elder Scrolls IV: Oblivion.

  PRINC ZKÁZY – Staňte se svědky zuřivosti boha zkázy, změny, revoluce, energie i ambicí Mehrunese Dagona. Odhalte jeho ďábelský plán zahrnující Longhouse Emperors a zachraňte Tamriel před sevřením daedrického prince.

  NOVÝ SYSTÉM SPOLEČNÍKŮ – Necestujte už nikdy o samotě. Vyberte si společníka a společným průzkumem Tamrielu neustále tužte vzájemné pouto.

  Vyžaduje samostatně prodávanou hru The Elder Scrolls Online.

  Pozor! Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu. 

  Zalogujte se do svého účtu, na kterém máte zaregistrovanou základní hru The Elder Scrolls Online http://www.elderscrollsonline.com/en-gb (klikněte na ACCOUNT vlevo nahoře). Po zalogování budete mít možnost aktivovat svůj klíč a stáhnout instalační soubor, který automaticky nainstaluje hru na počítači. S tímto účtem bude provázaná hra a také váš postup ve hře.

  Logování bude vyžadováno během každého spuštění hry na počítači.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)