The Banner Saga
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8470373

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Digitální luxusní edice

  The Deluxe Edition – Kombinace hry The Banner Saga s oficiálním soundtrackem obsahujícím 29 skladeb dvojnásobného držitele ocenění BAFTA a na cenu Grammy nominovaného skladatele Austina Wintoryho, který doprovodnou hudbu nahrál s orchestrem Dallas Winds a s hvězdným triem YouTube: vokalisty Peterem Hollensem a Malukah a houslistkou Taylor Davis.

  O hře

  Prožijte epickou vikinskou ságu, v níž vaše strategická rozhodnutí mají přímý dopad na vaši výpravu. Vytvářejte si nové spojence, s nimiž křížem krážem procestujete překrásnou, ale drsnou krajinu. Obezřetně si vybírejte ty, kteří vám pomohou bojovat s novou hrozbou, která ohrožuje celou civilizaci. Každé rozhodnutí, rozhovor nebo souboj, které během své pouti učiníte, má významný vliv na vyprávění celého příběhu. Možná nepřežijí všichni, ale rozhodně nebudou zapomenuti.

  Hlavní rysy hry Hráč si svými rozhodnutími utváří vlastní vyprávění – každé rozhodnutí, rozhovor nebo souboj, které během své pouti učiníte, má významný vliv na vyprávění celého příběhu. Přes 25 hratelných postav z 2 odlišných ras - lidí a rohatých obrů Varlů – vyrazte na svoji epickou pouť s rozmanitými postavami ze 7 různých kategorií, z nichž každá má svoje unikátní schopnosti a možnosti vylepšení, aby co nejlépe vyhovovaly vašemu hernímu stylu. Strategický boj s následky - vítězství nebo porážka a dokonce i trvalá ztráta postavy závisí na tom, s jakými postavami vyrazíte do boje a jaká rozhodnutí později učiníte. Pouť je stejně důležitá jako boj – vaše úloha při budování a spravování vaší karavany je na cestách širou mrazivou krajinou kriticky důležitá nejen pro vaše přežití, ale i pro přežití celé civilizace. Epickou vikinskou ságu oživují nádherné 2D prvky – do fantastické říše severské mytologie vás vtáhnou překrásné, ručně malované bojové sekvence a animace doprovázené podmanivou hudbou, jejímž autorem je skladatel Austin Wintory, navržený na cenu Grammy. Multiplayerové souboje – zdokonalujte své bojové dovednosti v bezplatné multiplayerové hře “Factions”. Bojujte proti ostatním hráčům s postavami, které znáte z hry The Banner Saga.


  The Banner Saga je první částí plánované trilogie. Pokud tuto hru dokončíte, přenese se váš unikátní herní postup do další části příběhu. </strong

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si The Banner Saga? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu