Teslagrad
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, 2D plošinovka, Metroidvania
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003158
131
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Teslagrad je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které používáte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti, díky nimž projdete hrou a objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. Dobrodružství začíná… Zrádná věž… Odhalte její tajemství!
  Získávejte nové schopnosti, jež vám pomohou v průzkumu nelineárního, ručně kresleného světa, který je inspirován Evropou. Jste mladý chlapec, který se ocitl na epické výpravě a který musí pomocí prastaré síly Teslamancerů porazit despotického krále.
  VLASTNOSTI HRY
  Složité hádanky. Otestujte své logické uvažování a chytře manipulujte se světem kolem sebe pomocí elektřiny a magnetismu, jež tvoří středobod celé hry.
  Průzkum. Najděte si cestu bohatým a ručně kresleným 2D světem na své výpravě do Teslovy věže (a ještě dál). Na cestě vás čekají úžasné nové předměty.
  Vizuální vyprávění příběhu. Žádný text ani dabing. Všechno je čistě grafické a celý příběh je vyprávěn tím, co vidíte (a někdy tím, co nevidíte).
  Steampunk. Objevte dystopické deštivé prostředí, které představuje steampunkovou vizi nového světa inspirovaného starou Evropou.
  Bossové ze staré školy. Překonejte díky schopnostem a důvtipu 5 neuvěřitelných finálních bossů, kteří by vás rádi odmagnetizovali.
  Žádné přerušení. To znamená žádné načítací obrazovky, žádné rozhraní, žádné filmečky. Jen hra a vy.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Teslagrad? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!