Syberia - zlatá edice
PC

Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10993
(6x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Balení obsahuje za cenu jedné hry oba díly skvělé adventurní série Syberia..

  Syberia

  Kate Walker, mladá a skvělá právnička z New Yorku, přijela do Evropy, aby vyjednala koupi slavné továrny na hračky, ale brzy se její budoucnost obrátila vzhůru nohama.... Majitelka továrny, Anna Volarberg, právě zemřela. Dědic továrny, Annin bratr Hans, který je geniální vynálezce, zmizel před mnoha desetiletími, zracen někde mezi Alpami a Sibiří... Kate musí najít tohoto tajemného muže, aby mohla dokončit obchod. Na své cestě ze západu na východ teprve objeví a pochopí důvody, kvůli kterým Hans odešel a nikdy se nevrátil. Ve hře vás krom jiného čeká : nádherný 3D grafický engine, každé prostředí ve hře je propracované do nejmenších detailů, vývoj osobnosti Kate: od materialistky se stane romantickou dobrodružkou , Kate objeví magický svět robotů a potká úžasné postavy v magickém prostředí, zasazeného do zašlých časů evropské historie, napínavé a bohaté scénáře, dobrodružství plné hádanek a logických problémů, které hráče plně pohltí!

  Syberia II

  V pokračování tvůrci přidali spoustu nových vlastností, provedli pár změn a grafických vylepšení, takže nyní budete moci zaregistrovat i animovaný sníh a led, komplexní real-time stínování, apod. Také příběh hry obohatili o více akce. Ne tedy v tom smyslu, že je Syberia II snad tentokrát arkádou nebo něčím takovým, ale spíše tak, že bude děj dynamičtější a Kate zažije spoustu nečekaných a dramatických událostí. Kromě Hanse, kterého jste se celý předchozí titul snažili najít, se setkáte také s mnoha dalšími různými osobami a prostředí hry také bude celkově interaktivnější. Všechna místa, na která vás Syberia II přivede, budou úplně jiná než v původním titulu. Především se tedy ocitnete v tom tajemném světě, o kterém jste toho v předchozí hře tolik slyšeli. Co se týče Kate, její model tvůrci vybavili několika novými detaily a pro každou lokaci ji obdařili jinou výstrojí. Podobně dopadly i ostatní postavy. Kate již nebude s okolním světem spojena pomocí mobilního telefonu. Většina nových dobrodružství se bude odehrávat venku. Vypravíte se hodně daleko na sever, všude bude plno sněhu a ledu a nejednou se ocitnete i ve sněhové bouři. Čím víc se budete přibližovat severu, tím hutnější podmínky vás budou čekat. Ledové království Syberia II je rozděleno do čtyř regionů. Kate, Hans a Oscar se svým vlakem pojedou z Aralbadu (jejich poslední zastávky v Syberii) do ruského města Romansbourgu. Neodmyslitelnou součástí míst, která v tomto městě (a nejen zde) navštívíte, budou opět automatoni. Díky novým efektům, dynamickým stínům a úhlům kamery, bude celá scéna působit dramatičtějším dojmem.

  Hry jsou s českými titulky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (6)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Po dohrání obou dvou dílů které jsou vlastně jeden velký a silný přáběh mohu říci že tato adventura je na trhu ojedinělá,co se týče hrtelnosti a hlavně příběhu tak nejlepší jaká kdy vůbec vznikla
  • -Grafika,renderované scenerie jsou naprosto uchvatné a Syberia II je dotahuje k naprosté dokonalosti
  • -Syberia II má opravdu živé prostředí
  • -Dialogů a postav zase není toliko ale každá postava se kterou se setkáte má svou duši,například takový strojvedoucí automat Oskar na toho se nezapomíná:-)
  • -Jednoduchost ale občas i nějaké složitější puzzle
  • -a na konec kladů musím znovu opakovat příběh Syberie jako takové,Je opravdu velmi silný a velice emotivní a dojemný,hledáte bájný ostrov Syberia,někdo by mohl namítat ale celý příběh je velmi uvěřitelný a propracovaný
  • Záporů moc není alespoň takových které by vám kazily celkový zážitek ze hry
  • -v prvním díle syberie je prostředí trošku mrtvější a jako by bez života
  • -obě dvě hry nejsou zase až tolik dlouhé
  • -rozlišení obrazovky by mohlo být vyšší

  Sečteno a podtrženo autoři hry přivedli opravdu ojedinělou hru která na herním trhu mezi adventurami nemá obdoby,jak hratelně tak příběhově.Z hlavní postavou se velmi rychle zžijete a postavy které budete potkávat a se kterými budete cestovat si opravdu zamilujete a opravdu vám ukápne slza když uvidíte závěrečné titulky které bohužel přijdou dříve než by řekl švec.Slovo na uplný závě,pokud si chcete zahrát nějakou adventurní hru s dobrým a kvalitním příběhem tak Syberia I a II jsou jasnou volbou!

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Příjemná hudba a prostředí hry.
  • Nevím jestli jde jen o nějakou další chybu WVista ale pohyb postavičky je neuvěřitelně pomalý a tím zbytečně zpomaluje hraní.

  Velice slušná odpočinková hra.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • + skvely pribeh
  • + nutnost mysleni
  • + neni slozita na ovladani
  • + atmosfery jednotlivych lokaci jsou zcela odlisne
  • - na jedno zahrani za hodne dlouhou dobu

  Adventura jak ma byt, akorat skoda ze nema cenu hrat ji vicekrat

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Graficky velmi dobře propracovaná, krásná adventura s velmi hezkým v křesle držícím příběhem, málo předmětů v inventáři, české titulky. A samozřejmě všechny ty krásné automaty včetně Oscara.
  • Místy přehnaně jednoduchá a jindy příšerně obtížná. Velmi velký počet lokací, místy výslovný pixelhunting, ve druhém díle místy nutnost hrát nelogicky stylem pokus omyl. Velký bug u konce prvního dílu. Docela krátké.

  Hra která vás na svou krátkou dobu hratelnosti upoutá a nepustí.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Zajímavý příběh,české titulky,skvělá cena,zajímavé stroje,natahovací vlak,různé hlavolamy,zápletky,krásná grafika,druhý díl dokonce i na PS2,nádherná hudba,dlouhé hodiny hraní.
  • Hra není nadabovaná do češtiny,ten anglický dabing se moc nepovedl(jiný přízvuk),někdy nudné úkoly,také jsem našel chybu v prvním díle,kdy v Komzkogradu se hra sekne jak vylezete ze žebříku(musel jsem si stáhnout opravný patch).

  Tato francouzská adventura je vlastně jeden příběh rozdělen na dvě části(dva díly).První díl obsahuje plno zápletek,druhý díl ma grafiku o trochu lepší, ve vlaku to vypada úplně jinak oproti prvnímu dílu a hru můžete ovládat i klavesnicí nebo myší,také obsahuje trailer náhlednutí do prvního dílu.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Uzasna grafika a hudebni doprovod. Dojemny poutavy pribeh spojujici oba dily.
  • Mozna nebude az tak lakava k znovuzahrani. Malo zivota v nekterych obrazovkach.

  Point-&-Click adventura, ktera udrzi dokud hrac neuzri outro.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.