Sword Legacy Omen
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7955090

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi

 • „Než nastal Artušův zlatý věk byla naše říše ztracená, roztříštěná a v úpadku. Království byla rozdělena slepou sobeckostí, zlomená Británie pohroužená v beznaději."

  Vládce Mercie byl zavražděn, vaše láska unesena a ztratil jste domov. Jste Uther, rytíř, který upadl v nemilost, budete vést družinu odpadlíků a plnit náročné mise a úkoly. Vytvoříte nejistá spojenectví, abyste získali mýtický meč Excalibur a porazili posedlého touhou po moci vévodu z Wessexu.

  Dokažte své taktické schopnosti a prozkoumejte všech pět říši a také nebezpečné lokace. Zamrzlou pevnost skrývající temné tajemství, staré opatství změněné na ohavnou mučící komoru, a také mystický ostrov Avalon. Nenechte se vlákat do pastí a zachraňte ty, kteří vás potřebují. Využitívejte schopností každého ze svých hrdinů abyste vyřešili hádanky a přemohli nepřátele. Máte ve svých rukou osud celé Británie... ale za jakou cenu?

  Boj ve Sword Legacy: Omen je vždy výzvou. Jako stratég budete muset naplánovat svůj postup se čtyřmi hrdiny najednou. Buďte však připraveni se přizpůsobit a improvizovat, protože výsledky se vždy mění na základě zvolených schopností a možností útoku.  NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI: Taktické bitvy:

  Uvědomte si důležitost strategického umístění a využívejte účinné kombinace dovedností.

  Volný průzkum:

  Když nebojujete, prozkoumávejte okolní prostředí, hledejte dokumenty, sbírejte poklady, řešte hádanky a odhalujte tajemství.

  Přizpůsobení družiny:

  Přizpůsobte hrdiny vašemu stylu hry, spravujte družinu a postupujte díky tomu, že odemknete více než 70 jedinečných pasivních nebo aktivních dovedností.

  Hordy nepřátel a jedineční bossové:

  Bojute proti hordám zákeřných nepřátel a čelte silným nestvůrám, jakými jsou např. zástupy nakažených, bludní rytíři nebo krvežíznivý drak, ve vyčerpávajících bitvách.

  Stresový systém:

  Využijte veškerou svou sílu k tomu, abyste zvítězili, ale pokud vyčerpáte svou sílu vůle, vaši hrdinové propadnou panice.

  Interaktivní prostředí:

  Prozkoumejte okolí a provádějte chytré smrtící tahy; odpalujte sudy s výbušninami a vytlačujte nepřátele přes okraj.

  Oldschoolová grafika v temném stylu:

  Vychutnejte si krásnou estetiku klasických animací spojených s pochmurnými vizuály inspirovanými komiksy.

  Alternativní verze klasického mýtu:

  Zažijte legendu o Artušovi jako nikdy předtím. Slavné postavy a známá místa jsou zasazena do vyzrálého příběhu pomsty, cti, spiknutí a alchymie.

   

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sword Legacy Omen? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu