Kniha Svět hry Cyberpunk 2077

Dark Horse Books a CD Projekt Red představují The World of Cyberpunk2077 - rozsáhlou knihu o bohatém pozadí hry Cyberpunk 2077. V ní najdete vše, co potřebujete vědět o historii, postavách a světě této dlouho očekávané hry od tvůrců dnes již legendární série Zaklínač.
Merchandise: Kniha, Artbook, The Art Of
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 34600
Autor: Dark Horse Books/CD Projekt Red
Počet stran: 192
Rozměry: 229 x 305 mm
Kniha je v češtině.
(3x)
549
Nákupem získáte 22 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Kniha Svět hry Cyberpunk 2077
  FUTURISTICKÁ LEKCE
  Krásně zpracovaná knížka přenese čtenáře do futuristické megalopolis Night City - epicentra živoucího světa nového akčního RPG společnosti CD Projekt Red. Vstupte do roku 2077, tedy distopické budoucnosti, která je plná násilí, útlaku a kybernetických implantátů. Kniha zasvětí všechny hráče do tajemství tohoto hluboce promyšleného světa, kdy zjistíte, jak se ekonomika Spojených států hluboce propadla a stala se závislou na prohnaných korporacích a jak vznikl Svobodný stát Kalifornie.

  svět cyberpunku 2077artbook cyberpunk
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (3)

  Ověřený nákup

  Ověřený nákup

  Tak tímhle by se měli inspirovat všichni. Krásný vhled do světa hry, na kterou se těším, navozuje atmosféru a více vtáhne do celé hry. Kniha je velká, natištěná na krásném papíru, ČEŠKY a za dobrou cenu. Super!

  Ověřený nákup

  Kniha je sice stručným, ale poměrně komplexním průřezem informací o světě Cyberpunk 2077. Musím ocenit práci, kterou tomuto počinu autoři věnovali. Od faktografických "skutečností", přes představení gangů, až po názvy jednotlivých korporací či loga výrobců zbraní. Vše tak v hlavě čtenáře zvyšuje očekávání od hry samotné, na kterou se díky tomu těším ještě více. A o to asi autorům koneckonců šlo. Ps: Když pominu, že vcelku překvapivě je česká verze knihy levnější než originál, tak na zadní straně knihy je jiná (vyšší) cena, než za jakou jsem ji zde pořídil a teď jsem zaregistroval, že současná cena, ze kterou se zde kniha nabízí, je o něco málo vyšší, než ta "moje". Pořád jde ale o nižší částku, než je uvedeno na knize. To není kritika, ale jen jakési filozofování nad touto skutečností.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu