Kniha Svět hry Cyberpunk 2077

Dark Horse Books a CD Projekt Red představují The World of Cyberpunk2077 - rozsáhlou knihu o bohatém pozadí hry Cyberpunk 2077. V ní najdete vše, co potřebujete vědět o historii, postavách a světě této dlouho očekávané hry od tvůrců dnes již legendární série Zaklínač.
Merchandise: Kniha, Artbook, The Art Of
Jazyk: Česká lokalizaceČeská lokalizace
Kód produktu: 34600
Autor: Dark Horse Books/CD Projekt Red
Počet stran: 192
Rozměry: 229 x 305 mm
Kniha je v češtině.
(6x)
549
Nákupem získáte 11 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Kniha Svět hry Cyberpunk 2077
  FUTURISTICKÁ LEKCE

  Krásně zpracovaná knížka přenese čtenáře do futuristické megalopolis Night City - epicentra živoucího světa nového akčního RPG společnosti CD Projekt Red. Vstupte do roku 2077, tedy distopické budoucnosti, která je plná násilí, útlaku a kybernetických implantátů. Kniha zasvětí všechny hráče do tajemství tohoto hluboce promyšleného světa, kdy zjistíte, jak se ekonomika Spojených států hluboce propadla a stala se závislou na prohnaných korporacích a jak vznikl Svobodný stát Kalifornie.

  svět cyberpunku 2077artbook cyberpunk

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (6)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Ilustrace, obsah, pevná vazba, kvalita papíru, český jazyk.
  • Nic.

  Nádherná kniha s mnoha ilustracemi a doplňujícím textem. Skvělý doplněk ke hře.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Kvalita

   Supr knížka, která ukazuje historii a aktuální stav světa CP - celé jsem ještě nedočetl, ale zatím dobrý :)

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup

   Tak tímhle by se měli inspirovat všichni. Krásný vhled do světa hry, na kterou se těším, navozuje atmosféru a více vtáhne do celé hry. Kniha je velká, natištěná na krásném papíru, ČEŠKY a za dobrou cenu. Super!

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup

   Kniha je sice stručným, ale poměrně komplexním průřezem informací o světě Cyberpunk 2077. Musím ocenit práci, kterou tomuto počinu autoři věnovali. Od faktografických "skutečností", přes představení gangů, až po názvy jednotlivých korporací či loga výrobců zbraní. Vše tak v hlavě čtenáře zvyšuje očekávání od hry samotné, na kterou se díky tomu těším ještě více. A o to asi autorům koneckonců šlo. Ps: Když pominu, že vcelku překvapivě je česká verze knihy levnější než originál, tak na zadní straně knihy je jiná (vyšší) cena, než za jakou jsem ji zde pořídil a teď jsem zaregistroval, že současná cena, ze kterou se zde kniha nabízí, je o něco málo vyšší, než ta "moje". Pořád jde ale o nižší částku, než je uvedeno na knize. To není kritika, ale jen jakési filozofování nad touto skutečností.

   Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
   Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
   Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.