Super Mario RPG
SWITCH

Mario, Bowser a Peach se v tomto remaku klasického RPG dobrodružství společně snaží opravit Star Road, která plní přání.
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Logické, Akční RPG
Merchandise: Puzzle
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55038
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 850 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Gamlery účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

 • STAŘÍ ZNÁMÍ V NOVÉM KABÁTU
  Spojte se s podivínskou skupinou hrdinů, abyste zachránili Star Road a zastavili problémový Smithy Gang. Toto barevné RPG má aktualizovanou grafiku a cutscény, které nečekanému spojenectví Maria, Bowsera, Peach a původních postav Mallow a Gena dodávají ještě větší kouzlo. Vstupte (nebo znovu navštivte) tento svět výstředních spojenců a netradičních nepřátel v RPG pro každého.
  Super Mario RPG (SWITCH)
  VZHŮRU ZA DOBRODRUŽSTVÍM
  Prozkoumejte se svou partou živé prostředí a skočte vstříc dalšímu cíli! Narazíte na příšery a se svou tříčlennou partou se pustíte do tahových bitev. Stiskněte tlačítko ve správný čas a získejte uspokojivou dávku extra poškození nebo užitečného strážce.
  Super Mario RPG (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Super Mario RPG? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!