Sudden Strike 4
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003653
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Sudden Strike je zpět s čtvrtým dílem a vyšle vás do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války.
  Ujmete se vedení spojeneckých, německých či sovětských vojsk a povedete do boje přes 100 různých jednotek, například německý bombardér Heinkel He111, ruský tank T-34, britskou stíhačku Hawker Typhoon a proslulý německý tank and Panzerkampfwagen VI „Tiger“.
  Poprvé v historii Sudden Strike si můžete vybrat jednoho devíti jedinečných velitelů, například George Pattona nebo Bernarda Montgomeryho, přičemž každý z nich vám umožní jiný přístup k boji a každý má své jedinečné schopnosti.
  Prověřte svou strategickou zdatnost ve více než 20 náročných scénářů pro jednoho hráče, v režimu přestřelek založeném na výzvách a v ultra soutěžní hře pro více hráčů přes místní síť či internet.
  Využívejte slabin tanků, připravujte léčky, zabírejte budovy pomocí pěchoty, přechytračte nepřítele zaujímáním výhodných pozic a používejte ničivé letecké útoky – jak přistoupíte ke každé misi, záleží čistě na vás!
  Hlavní rysy PC Sudden Strike 4:
  Strategie z druhé světové války.
  Tři rozsáhlé kampaně.
  Vedení spojeneckých, německých či sovětských vojsk.
  Možnost vybrat si jednoho z devíti jedinečných velitelů.
  Dvacet náročných scénářů pro jednoho hráče.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sudden Strike 4? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!