Steep
Digital

Aktivace: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003448
252
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Prohánějte se obrovským otevřeným světem v Alpách a na Aljašce, kde je sníh vždy čerstvě napadlý a jízda nikdy nekončí. Zdolejte nejimpozantnější vrcholky světa na lyžích, snowboardu, ve wingsuit kombinéze nebo s padákovým kluzákem. Vystartujte sami nebo bok po boku s dalšími hráči. Nahrávejte a sdílejte ty nejšílenější triky, které svět kdy viděl. Vyzvěte kamarády, aby si vyzkoušeli vaše vlastní trasy, a celý svět, ať se pokusí překonat vaše nejlepší triky a znovu prožít vaše nejepičtější pády.
  Hory na vás čekají, tak se hoďte do gala, připoutejte se a spusťte se dolů.
  Vlastnosti:
  RAZTE SI VLASTNÍ CESTU
  Volně se pohybujte otevřeným světem, sami se rozhodněte, jakým způsobem chcete zdolat toto obří horské hřiště, a jeďte svou vlastní cestou.
  Zvolte si při objevování horských tras jeden ze čtyř jedinečných prostředků: lyže, snowboard, wingsuit kombinézu nebo padákový kluzák.
  Razte si cestu zasněženým terénem a oblohou, objevujte skrytá zákoutí anebo si jen tak vychutnávejte krásu, kterou vám může vysokohorské prostředí Alp a Aljašky nabídnout.
  PROŽIJTE S OSTATNÍMI NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE
  Sdílejte s ostatními hráči vzrušující, adrenalinem nabité zážitky.
  Setkávejte se s jinými hráči v otevřeném světě a rozhodněte se, jestli je budete následovat a hrát s nimi.
  Spojte se s kamarády a vytáhněte se s těmi nejšílenějšími kousky, jaké si jen lze představit; můžete dokonce i kombinovat sportovní disciplíny a vymyslet tak pořádně ulítlé triky.
  Vyzvěte kamarády, ať se pokusí překonat vaše osobní rekordy, trasy a skóre.
  ZÚČASTNĚTE SE ŠIROKÉ ŘADY VÝZEV
  Dokažte, že jste králem či královnou hor, a pusťte se do jedinečných, velkolepých výzev, které důkladně otestují vaše schopnosti.
  Zúčastněte se specifických výzev navržených pro každou disciplínu zvlášť, například skoku na lyžích, létání u země nebo lesního slalomu.
  Soutěžte v každé disciplíně s kamarády a celou herní komunitou prostřednictvím výsledkových tabulí.
  Vydejte se na epické horské výpravy, abyste objevili tajemství hor a zažili neopakovatelné chvíle.
  SDÍLEJTE VŠE
  Myslíte si, že stojí za to se o vaše zážitky podělit? Připomeňte si své nejpůsobivější chvilky a výzvy a sdílejte nahrávky na všech sociálních médiích. Pokaždé, když si prorazíte novou cestu z kopce, stanete se autory jedinečného sjezdu, na který se mohou podívat vaši kamarádi online a zažít jej s vámi. Připomeňte si všechny své nejelegantnější jízdy, nejdrsnější kolize i nejdivočejší triky. Zvolte si ideální úhel kamery, tempo a rychlost přehrávání, vytvořte dokonalý záznam a vyzvěte svět, aby se váš výkon pokusil překonat!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Steep? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!