Stealth Bastard Deluxe The Teleporter Chambers
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, Stealth
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005645
105
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Stealth Bastard Deluxe v platformě Steam! Některé dny vás život pracujícího klona prostě ničí. Každodenní dřina, která občas zahrnuje končetiny a orgány rozdrcené mezi vířícími čepelemi, se může začít zdát jako opravdové břemeno. Pořád musíte čelit krysímu závodu, ve kterém se dočkáte spíš hrůzné smrti než sýra - nepřáli jste si někdy být... někde jinde?
  No, tak teď můžete! Díky tomuto novému balíčku úrovní pro Stealth Bastard Deluxe můžete být na tolika místech, na kolika chcete - najednou! Prostě si jen vyberte teleportér v nejbližším prodejním automatu a zmizte přímo před očima vašich robotických nepřátel! Nebo senzory, nebo co to vlastně tyhle věci mají.
  Tento balíček úrovní pro Stealth Bastard Deluxe obsahuje 20 zbrusu nových úrovní testující vaše dovednosti s teleportéry. Tyto ruční zařízení můžete umístit na jakýkoliv povrch a ony vytvoří prostorovou deformaci, která vám pomůže vyhnout se ocelovému pohledu kamer. Ale pozor, nepřátelé v těchto úrovních jsou obeznámeni s vaší novou hračkou a udělají všechno, co je v jejich silách, aby uhasili váš drahocený život...
  strong>Hlavní vlastnosti:
  20 zbrusu nových úrovní obsahujících teleportovací hádanky. Nové funkce v editoru úrovní. Šest nových achievementů vázaných na DLC.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Stealth Bastard Deluxe The Teleporter Chambers? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!