Star Wars Jedi Knight Collection
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1006914

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Star Wars Jedi Knight Collection obsahuje : Star Wars Dark Forces, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight Dark Forces II, Star Wars Jedi Mysteries of the Sith a Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast!
  Star Wars Dark Forces
  Pod rouškou tajemství vytváří ďábelské Impérium zkázonosnou armádu – pokud se jim to podaří, stane se tato armáda poslední částí arzenálu imperiálního teroru a nadvlády.
  Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
  Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu Sílu od mistra Jedi Luka Skywalkera. Setkejte se se známými Star Wars postavami na spoustě klasických míst ze Star Wars a čelte osudovému rozhodnutí: Bojovat za dobro a svobodu na světlé straně, nebo následujte cestu moci a zla na Temné straně síly.
  Star Wars Jedi Knight Dark Forces II
  Druhý díl úspěšných Dark Forces a dá se říci, že de facto první díl série her se známkou Jedi Knight. Hlavním hrdinou je opět Kyle Katarn, žoldák ve službách povstalecké aliance, který se tentokrát snaží vypátrat vrahy svého otce. Tím se rozjíždí takřka filmový příběh, který ovlivní Kylův osud rytíře Jedi a samozřejmě budoucnost galaxie.
  Star Wars Jedi Mysteries of the Sith
  Mysteries of the Sith je opravdu vydařený datadisk k již dokonalé hře Jedi Knight: Dark Forces II, což mimo jiné znamená, že vyžaduje JK:DF2 ke spuštění. Engine přináší po grafické stránce oproti JK:DF2 minimum zlepšení, nejnápadnější jsou barevná světla - stínování v předchozí hře bylo pouze v odstínech šedé. Změny se ale odehrávají jinde. První, co vás udeří do očí, pominu-li animace v enginu hry, je to, že hned od začátku má Kyle meč.
  Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast
  Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast pokračuje v tradiční hratelnosti Jedi Knighta, kdy se agent rebelů Kyle Katarn vrací ve skvělé akční hře z pohledu vlastních očí. Uplynulo několik let poté, co Kyle pomstil smrt otce a osvobodil Údolí Jediů od Jereca a jeho bandy Temných rytířů. Aby se ubránil temné straně Síly, Kyle odevzdal svůj meč Lukovi Skywalkerovi a přísahal, že jej už nikdy nepoužije. Když se ale z hlubin galaxie vynoří nová hrozba, musí se Kyle vrátit do boje.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)