Splinter Cell: Pandora Tomorrow
PC

Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: TPS, Taktické
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10948
(4x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Češtinu do hry si můžete ZDARMA stáhnout zde

  V novém příběhu se opět posuneme o nepatrný kousek do budoucnosti, tentokrát je vše zasazeno do roku 2006. Hlavním hrdinou zůstává pochopitelně agent Sam Fisher, pracující pro organizaci Third Echelon, svéráznou součást americké Národní bezpečnostní agentury (NSA). Zatímco v jedničce se středem pozornosti stala Gruzie a její prezident, tentokrát se příběh odehrává v Indonésii a rovněž na území východního Timoru, který si ve hře právě vybojoval svoji nezávislost.
  Hratelnost je vesměs stejná, až na to, že tentokrát jsou více začleněni NPC a oblasti, kde jednotlivé mise probíhají, jsou větší a navíc i rozmanitější. Jedna z nových misí je dokonce čtyřikrát větší než ta největší z původní hry. Kromě toho byste měli mít mnohem volnější pole působnosti pokud jde o řešení herních situací. Samozřejmě, že vylepšení se dočkala i umělá inteligence. Další novinou je trojitý stupeň výstrahy. V původní hře jste udělali jen jednu chybu a skončili jste. V Pandora Tomorrow dostanete šanci, váš postup se však každým uklouznutím bude značně komplikovat. Když uděláte první chybný krok, například někde necháte mrtvé tělo a někdo ho najde, docílíte větší obezřetnosti nepřátel. Při druhém podobném případu už budete mít větší problémy a třetí vyvolá už pořádný povyk. Další novinky zahrnují možnost použití laserového zaměřovače pro lepší přesnost střelby, na druhou stranu vás jeho paprsek může při nešikovném použití prozradit. Nepřátelé navíc zajímají v určitých situacích rukojmí. V novém multiplayerovém módu se spolu utkají dvě naprosto rozdílné skupiny - tajní agenti, jejichž taktika spočívá ve velmi opatrném postupu a žoldáci, kteří jsou naopak vybaveni těžkými zbraněmi. Úkolem je zabránit agentům ve splnění jejich cíle. Rovnováha mezi těmito dvěma třídami je rafinovaná. S agenty budete hrou procházet v third-person perspektivě, a se žoldáky ve first-person perspektivě. A aby nebyli žoldáci tak bezradní, až se okolo nich budou ve tmě tajemní agenti plížit, vybavili je tvůrci například detektorem pohybu. Maximálně se multiplayerové hry můžou zúčastnit čtyři hráči, kteří se libovolně rozdělí mezi zmíněné třídy. Svou významnou roli zde sehraje audio-kominikace a možnost odposlouchávat nepřítele například prostřednictvím laserově naváděných mikrofonů, apod.

  Hra má hvězdný hollywoodský dabing. O hlas hlavního hrdiny Sama Fishera se postaral Michael Ironside (např. bezruký učitel ve Hvězdné pěchotě), Irvinga Lamberta namluvil zase Dennis Haysbert (znát můžete z role kandidáta na prezidenta Davida Palmera ze seriálu 24 hodin).

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Super grafika,pokud nechcete nepřátele zabíjet můžete je omráčit
  • Hra se odehrává pořád jenom ve tmě

  Skvělá

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • oproti klasickým stealth akcim je tato hra vyjimecna svym poutavym příběhem a skvělim napadem s jak nightvision tak ND 133. jde o veliký pokrok oproti prvnimu dílu: lepší ai nepřátel, realistyčnější a hlavně lépe ovladatelné
  • nic

  hra je kvalitní jak po grafické strance tak po stránce hratelnoisi. toto je velmi vydařený díl jen tak dál ubisoft

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Skvele ovladani a pohyb postavy, zbrane a zpusoby zabiti. Pomerne zvladnuta AI. Grafika.
  • Linearita, ktera oproti klasickym strileckam nijak zvlast nepomaha atmosfere. Hrace vetsinou nic nemotivuje k zabijeni jinak nez strelnou zbrani, pokud to nema primo narizene hrou. Pouze maly vyvoj postavy a obtiznosti behem hry - gradace hry. Pro me nijak zvlast zajimavy pribeh. Nutnost koukat casto pres cernobile a sumici nocni videni degraduje atmosferu a grafiku.

  Osobne malinko nechapu nadseni ostatnich z teto dle me lehce nadprumerne hry. Mozna proto, ze jediny konkurent je v podstate jen Hitman? Ten vsak u me svou volnosti a atmosferou vyhrava na plne care, i kdyz ma vetsinou horsi pribeh a moznosti pohybu postavy. Pokud se hodne nudite, par veceru se s ni da celkem slusne zabavit. Jiny duvod proc tuto hru hrat nevidim. Mozna jedine kvuli multiplayeru, ten jsem vsak nemel moznost vyzkouset.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Malý pokrok v grafice hry, mnhoem zábavnější, než první díl, rozmanitější prostředí,vybavení a chvaty. První stealth multiplayer!
  • Hra je o proti prnímu dílu kratší. A u posledních misí nemá své kouzlo jako na začátku.

  Výborná hra, jedná z mých nejoblíbenějších.
  Perfetkní hratelnost a atmosféra přispívá mnhonásobně k celkovému dojmu z hry.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.