Spells of Gold
PC

Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10531
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Hra je zasazena do velmi rozsáhlého fantasy světa, obývaného elfy, trpaslíky, nemrtvými a dalšími bytostmi. Tento svět se sestává z několika států, které jsou uzavřené ekonomické a politické systémy. Hrdina má možnost přesunout se z jednoho státu do druhého pomocí speciálních Portálů. Jeho hlavní činností je obchod, neboli nakupování zboží v jednom městě a jeho prodej nebo výměna v městě druhém. Pro tento úřel má Hrdina Magický vak, který mu umožňuje přenášet velkou spoustu zboží. RPG kombinované s prvky obchodních her. Nelineární příběh umožňuje hráči zopakovat si hru z nové perspektivy. Obrovský svět obývaný stovkami fantay bytostí. Hlavní postava nemá žádný limit na zkušenost - můžete získat kolik schopností a dovedností chcete. Výběr ze 2000 tybu zbraní a zbroje. Široká paleta kouzel a lektvarů, které vám usnadní vaši cestu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Mně osobně se líbí rozmanitost příběhu. MNoho možností, jakou cestou se vydat (obchod, magie, boj), úkoly a mnoho světů na prozkoumání.
  • Ze začátku je to pořád to stejné a trvá dlouho, než se dopracujete dál. Poton se zase na vás nahrne mnoho informací najednou.

  Když má někdo trpělivost přečkat dlouhý začátek, tak se potom ponoří do skvělé hry.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.